Telefona virüs bulaştı

Derdivaramacok12

Centipat
Daha fazla  
Son zamanlarda bir şekilde nasıl olduğunu tam bilmiyorum ama biri bana trojan veya başka bir şey attı. Kişi telefon kamerami bile görmekte. Telefonu sıfırladım modemi resetledim hala görüyor ve çaktırmadan yazıyor bana bunları bütün hesapları mi görüyor? Nasıl kurtulucam anlamadım. Cidden bilgisi olan varsa lütfen yazsın. İyice paranoyak oldum. Durum ciddi. Link tıklamis bir şey indirmiş olabilirim ama yani en son arkadaş video attı ondan bir şey olabilir mi bilmiyorum bu kişi görüyor beni büyük ihtimal.

Nasıl kurulacağım anlamadım. Çok önceden atmış da olabilir. Resetledim her şeyi hala görüyor, modemi resetledim, telefonu rebootladim laptopu kapattım bir türlü anlayamıyorum.

İnternet erişimi olmadığı sürece sizi göremez. Virüs türü RAT bu arada. Hard format atmayı deneyin telefona. Bir şey daha; virüs başka bir cihazda ise modem üzerinden sizin cihaza geçmiş olabilir.

Hocam telefonun içinden mi sıfırladınız hardreset mi attınız? Telefonun ayarlarından sıfırladıysanız hard reseti deneyin.

Telefon, modem, laptop, kısacası evdeki her teknolojik aleti sıfırlayın, sonra yeni Google hesabı felan açın, durumu bize bildirin.

İnternet erişimi olmadığı sürece sizi göremez. Virüs türü RAT bu arada. Hard format atmayı deneyin telefona. Bir şey daha; virüs başka bir cihazda ise modem üzerinden sizin cihaza geçmiş olabilir.
Hard reset attım laptobuda temizledim modemi restartlayinca bir süre sonra yeniden kendisi ışıkları kapanıp bidaha restartliyor kendini gördüğünden eminim hesaplarımi bile görüyor discordda sese giriyorum ama bazen bazı aksilikler oluyordu sebebi bu demek ki
Gördüğünü nerede biliyorsun? Ya trollüyorsa.
Kesin eminim hesaplarıma bile giriyor kanka discordda birden sohbet bildirimi gidiyor ve bazı yaptığım şeyleri görüyor sallasa tutmaz o derece
Youtube'ye girebiliyor musun? Discord'da sese bağlanabiliyor musunuz?
Evet ama discordda bazen keisntiler oluyordu ne zamandan beri bakıyor bana anlamış değilim
Herşeyi yaptım modemi resetledim başka cihazdan internet aracılığı ile geçtiğini düşünürsek laptopta kesin vardır telefonuma yeniden girmiş olabilir ama hard reset sonrası yine bakabildi herşeye baktım laptopta malware bulamadı trojeni mobilde Kaspersky bulamadı modemi mi ele geçirdi acaba anlamış değilim nasıl kurtulabilirim bundan bilmiyorum cidden berbat bir durum şaka gibi bana detaylı yapmam gerekenleri söyleyebilir misiniz?

Not:telefona hard reset atmama rağmen görüyor modemide resetledim laptobunda malware birşey bulamadı

Son düzenleme:
Son zamanlarda bir şekilde nasıl olduğunu tam bilmiyorum ama biri bana trojan veya başka bir şey attı. Kişi telefon kamerami bile görmekte. Telefonu sıfırladım modemi resetledim hala görüyor ve çaktırmadan yazıyor bana bunları bütün hesapları mi görüyor? Nasıl kurtulucam anlamadım. Cidden bilgisi olan varsa lütfen yazsın. İyice paranoyak oldum. Durum ciddi. Link tıklamis bir şey indirmiş olabilirim ama yani en son arkadaş video attı ondan bir şey olabilir mi bilmiyorum bu kişi görüyor beni büyük ihtimal.

Nasıl kurulacağım anlamadım. Çok önceden atmış da olabilir. Resetledim her şeyi hala görüyor, modemi resetledim, telefonu rebootladim laptopu kapattım bir türlü anlayamıyorum.

Polise anlat bu ciddi bana güven bunlar böyle virus csr falan değil şu an bu tehlike benim bir çizelge de hayat içeren riskli bir şey.

Geri
Yukarı