Telefona Yazılım Attıktan sonra şifre sorma sorunu

Peedzap

Hectopat
Telefonum durduk yere custom binary blocked by frp lock hatası verdi. Araştırdığım zaman düzeltmenin tek yolunun yazılım atmak olduğunu gördüm. Bende Sammobile'den yazılım indirip Odin ile telefona yükledim. Ama sorun telefon açıldıktan sonra "Telefonunuz güvenlik nedeniyle şifrelenir, cihazınızı başlatmak için şifrenizi girin" diye bir ibareyle karşılaştım. Ne yapmam gerekiyor? Ben bu telefona yazılım attım ama içindeki bilgiler gitti mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Google hesabı sormadı. Normalde telefonumun giriş şifresi desendi. Aynı fotoğraftaki gibi bi anda böyle dedi. Arka plan siyah,kendi telefunu mu arayınca ulaşılamıyor diyor.Acaba Sammobile'dan indirdiğim firmware şifreli olabilir mi ?

Dosya Ekleri

• 1585773868967121805631.jpg
    1585773868967121805631.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 129
Google hesabı sormadı. Normalde telefonumun giriş şifresi desendi. Aynı fotoğraftaki gibi bi anda böyle dedi. Arka plan siyah,kendi telefunu mu arayınca ulaşılamıyor diyor.Acaba Sammobile'dan indirdiğim firmware şifreli olabilir mi ?
Benim bildiğim Google şifresi girince oluyor. En azından ben yazılım attığımda onu soruyordu.

Kendi tecrübelerime dayanarak dedim. Olmazsa özür dilerim.

Internette biraz araştırınca twrp yoluyla şifreyi kırabileceğimi öğrendim ama odin ile yüklemeye çalışınca sürekli hata verdi. Bu seferde Custom binary (recovery) blocked by frp lock diyor. Bunun için ne yapabilirim. Telefonumun içindeki dosyaları bilgisayara aktaramıyorum. Hiçbir şekilde görünmüyor
Benim bildiğim Google şifresi girince oluyor. En azından ben yazılım attığımda onu soruyordu.

Kendi tecrübelerime dayanarak dedim. Olmazsa özür dilerim.
Estağfurullah. Keşke google şifresi sorsa hiçbir şey yok sadece benden şifre istiyor. Güncel kullandığım 3-5 tane şifreyi girince 8 tane hakkınız kalmıştır. 8 yanlış şifre sonra telefon fabrika ayarlarına döndürülecektir diyor.

Dosya Ekleri

• 20200330_014311.jpg
    20200330_014311.jpg
    1,3 MB · Görüntüleme: 96
Son düzenleme:
Bende çözmek için çok uğraştım TWRP yüklüydü bende, romu tekrar flasladığımda sorun düzelmişti, otadan gelen güvenlik güncellemesini yükleyince olmuştu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı