Telefoncu iPhone 6 şifresini kırıp içindeki fotoğraflara bakabilir mi?

HukJRr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, telefonum bugün batarya değişimi için telefon tamircisine gitti. Fakat ailem ısrarla telefon şifremi istedi, vermedim.

İçinde konuşmalarım ve fotoğraflarım var girilmesini istemiyorum. iPhone 6 şifresi kırılmak istenirse içindeki dosyaları silmek gerekir diye bir şey duymuştum doğru mudur? Telefonum iCloud'a bağlı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, telefonum bugün batarya değişimi için telefon tamircisine gitti. Fakat ailem ısrarla telefon şifremi istedi, vermedim.

İçinde konuşmalarım ve fotoğraflarım var girilmesini istemiyorum. iPhone 6 şifresi kırılmak istenirse içindeki dosyaları silmek gerekir diye bir şey duymuştum doğru mudur? Telefonum ICloud'a bağlı.

Sifresi kirilabilir ama senin fotoğraflarını konuşmalarını adam ne yapsın onunda işi gücü vardır bakmak için uğraşmaz bile.

Batarya değişiminde şifreye falan gerek yok. Değişimden sonra ekran gelirse tamamdır. Ne yapacak ki adam batarya ayarları mi var sanki?

iCloud sifresinden bahsediyorsanız geçmiş olsun istediginiz telelefoncuya götürün yine de açamaz o telefonu.(Tam okumadan atladim galiba normal sifreymis)

İçinde konuşmalarım ve fotoğraflarım var girilmesini istemiyorum. iPhone 6 şifresi kırılmak istenirse içindeki dosyaları silmek gerekir diye bir şey duymuştum doğru mudur? Telefonum iCloud'a bağlı.
Teknik serviste çalışıyorum. Şifre isteme sebebimiz ayarlardan pil sağlığına bakmak. Taktığımız bataryalar toptancıda uzun süre durduğu için bazılarının sağlığı azalabiliyor. Ayrıca konuşmalara ve fotoğraflara bakmak için zamanımız bile olmuyor.

Teknik serviste çalışıyorum. Şifre isteme sebebimiz ayarlardan pil sağlığına bakmak. Taktığımız bataryalar toptancıda uzun süre durduğu için bazılarının sağlığı azalabiliyor. Ayrıca konuşmalara ve fotoğraflara bakmak için zamanımız bile olmuyor.

Babam telefonun içine bakmak isteyebilir bu yüzden kırılmasını ister abi. iOS kırılabilir mi peki içindeki dosyalar silinmeden.

Yeni konular

Geri
Yukarı