Telefoncu beni dolandırıyor mu?

Dün aldığın telefonda 1 gün sonra sıkıntı çıkıyorsa sorunlu olduğunu biliyordu demektir. Burda telefonun eline geri geçmemesi falan gibi bir durum olmaz garantiye yollamış yani bunda anormal birşey yok, sadece sıkıntılı bir telefonu vermiş sana burda önemli olan garantinin işi çözüp göndermesi.

Tamam o zaman şikayette bulunabilirsin yani elinde kanıt var senin lehine sonuçlanır süreç.
Parayı gönderdiğim hesap babamın bir sorun olurmu?

Dün aldığın telefonda 1 gün sonra sıkıntı çıkıyorsa sorunlu olduğunu biliyordu demektir. Burda telefonun eline geri geçmemesi falan gibi bir durum olmaz garantiye yollamış yani bunda anormal birşey yok, sadece sıkıntılı bir telefonu vermiş sana burda önemli olan garantinin işi çözüp göndermesi.
Garantiye gönderdiğini bir hafta 10 gün içinde yapılıp geleceğini söyledi umarım doğrudur

Teknik servis hoparlör tamiri için ücret isterse ne kadar ister sizce? Hoparlör patlamış sanırım ahizede sorun yok

Son düzenleme:
Parayı gönderdiğim hesap babamın bir sorun olurmu?

Garantiye gönderdiğini bir hafta 10 gün içinde yapılıp geleceğini söyledi umarım doğrudur

Teknik servis hoparlör tamiri için ücret isterse ne kadar ister sizce? Hoparlör patlamış sanırım ahizede sorun yok
Fiyat olarak birşey diyemem , telefoncunun yeri belli yurdu belli bildiğim kadarıyla , telefonun nezaman geleceğini sürekli telefoncuya sormak yerine durumu kendiniz garantiyi arayarak öğrenin.

Öyle adamlardan telefon almak hata. Alt bayi görünümlü kaçak telefon satan adamlar genelde. Senin aldığın telefon orijinal olsa bile ayvayı yemiş oluyorsun.

Hoparlör garanti kapsamında değiştirilmesi lazım. Herhangi bir ücret talep edeceklerini sanmıyorum. Ücretli değişim olacağı zaman arayıp sorarlar ücretli değişimi kabul ediyor musunuz diye. Telefoncu garantiye gönderirken senin numaranı verdiyse tabi. Kendininkini verdiyse ona sorarlar oda sana sorar. Elinde seri numarası varsa cihazın sorgulama yapabilirsin. Genelde yapılan işlemler ve ücreti varsa yazar.

Seri numaram elimde ama başka bir kod istiyor umarım ücretsiz yaparlar

Hala servisde benim cihazım adına bir kayıt yok ne yapmalıyım

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı