Telefoncudan yurt dışı Xiaomi Note 12 Pro alınır mı?

Peki önerir misiniz 12 Pro'yu, artıları ve eksileri neler.
Hocam donanım olarak öyle çok üst düzey bir performans beklemiyorsanız üzmez. Benim tek ayar olduğum nokta kamera'nın telefon kasasındaki görüntüsü. Sırf bu yüzden cihazı değiştirmeyi düşünüyorum.

Şarj, kamera, ses bakımından soruyorsanız rahatlıkla tatmin ettiğini söyleyebilirim.

Hocam donanım olarak öyle çok üst düzey bir performans beklemiyorsanız üzmez. Benim tek ayar olduğum nokta Kamera'nın telefon kasasındaki görüntüsü. Sırf bu yüzden cihazı değiştirmeyi düşünüyorum.

Şarj, kamera, ses bakımından soruyorsanız rahatlıkla tatmin ettiğini söyleyebilirim.

O kadar da olsun artık zaten tanıdıktan almayı düşünüyoruz, ilgi ve alakan için teşekkür ederim hocam, hayırlı geceler.

Telefon elimde ve kullanıyorum şuan. 8/256 versiyonu. Yurt dışı cihazlarda öyle bir anda şak diye kapanma söz konusu değildir. 4+4 ay olmak üzere iki imei, toplam 8 ay kullanım süresi vardır yurt dışı cihazların. Türkiye'ye girdikten sonra değil, hat takıldığı andan itibaren. Cihaza gelecek olursak, alt-orta segmente hitap eden bir cihaz. özellikle sormak istediğiniz bir şey varsa cevaplayabilirim. 🙂
12 Pro'nun alt-orta segment olduğuna inanmak bile istemiyorum. Bana daha S21FE'ye yakın gelmişti ama tabi S21FE daha iyidir.

Geri
Yukarı