Telefoncudan yurt dışı Xiaomi Note 12 Pro alınır mı?

cekumi1

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Herkese hayırlı geceler, telefon arayışındayım ve bütçem 7K biraz daha zorlarsam 8K belki çıkar, sarı sitede Note 12 Pro yurt dışı cihazlar 7K civarında satılıyor sıfır bir şekilde, aradığım özellikler tam da bu telefonda kapanma vs. gibi ihtimalleri biliyorum ve bunu göz önünde bulunarak almayı düşünüyorum, sizce alınır mı? Günlük kullanım için oyun oynamayacağım belki arada coc oynarım o kadar, tavsiyeleriniz varsa belirtirseniz sevinirim, marka olarak şu anlık sadece Xiaomi düşünmekteyim, haftaya kesin alacağım, şimdiden teşekkürler hayırlı geceler hepinize tekrardan.

Herkese hayırlı geceler, telefon arayışındayım ve bütçem 7K biraz daha zorlarsam 8K belki çıkar, sarı sitede Note 12 Pro yurt dışı cihazlar 7K civarında satılıyor sıfır bir şekilde, aradığım özellikler tam da bu telefonda kapanma vs. gibi ihtimalleri biliyorum ve bunu göz önünde bulunarak almayı düşünüyorum, sizce alınır mı? Günlük kullanım için oyun oynamayacağım belki arada coc oynarım o kadar, tavsiyeleriniz varsa belirtirseniz sevinirim, marka olarak şu anlık sadece Xiaomi düşünmekteyim, haftaya kesin alacağım, şimdiden teşekkürler hayırlı geceler hepinize tekrardan.

Telefon elimde ve kullanıyorum şuan. 8/256 versiyonu. Yurt dışı cihazlarda öyle bir anda şak diye kapanma söz konusu değildir. 4+4 ay olmak üzere iki imei, toplam 8 ay kullanım süresi vardır yurt dışı cihazların. Türkiye'ye girdikten sonra değil, hat takıldığı andan itibaren. Cihaza gelecek olursak, alt-orta segmente hitap eden bir cihaz. özellikle sormak istediğiniz bir şey varsa cevaplayabilirim. 🙂

Yani telefon piyasasından çok anlamam ama kendimde kaçak bir Xiaomi kullanıcısı olarak yorum yapmak istedim. Bence telefonunu güvendiğin bildiğin bir telefoncudan al imei ile alakalı problemlerde en azından bir muhattabın olur. Ben iki telefon aldım ikisinide aynı telefoncudan aldım gidiyorum adama senden aldın diyorum 5dk da imei atıp geri veriyor.

Düz 12 pro almayın 5g versiyonunu alın.

Telefon elimde ve kullanıyorum şu an. 8/256 versiyonu. Yurt dışı cihazlarda öyle bir anda şak diye kapanma söz konusu değildir. 4+4 ay olmak üzere iki IMEI, toplam 8 ay kullanım süresi vardır yurt dışı cihazların. Türkiye'ye girdikten sonra değil, hat takıldığı andan itibaren. Cihaza gelecek olursak, alt-orta segmente hitap eden bir cihaz. Özellikle sormak istediğiniz bir şey varsa cevaplayabilirim. 🙂

11 Pro neden 12 Pro'dan daha yüksek bir fiyata sahip.

Yeni konular

Geri
Yukarı