Telefonda AMOLED yanığı olduğu nasıl anlaşılır?

Hank J Wimbleton

Hectopat
Şöyle iki SS üzerinden bakabilirsin8Z. Bana mat ekran koruyucudan oyle gozukuyor gibi geldi. Sizce AMOLED yanigi var mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220310-232729_Gallery.jpg
    Screenshot_20220310-232729_Gallery.jpg
    3,6 KB · Görüntüleme: 765
  • Screenshot_20220310-231831_YouTube.jpg
    Screenshot_20220310-231831_YouTube.jpg
    8,1 KB · Görüntüleme: 583
Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle iki SS üzerinden bakabilirsin8Z. Bana mat ekran koruyucudan oyle gozukuyor gibi geldi. Sizce AMOLED yanigi var mi?

Hocam :D
Bunu biz göremeyiz beyaz bir sayfa açın oraya dikkatlice bakın var ise görürsünüz.

Telefon tuş takımını açıp *#0*# numarasını girin. Beyaz ekranda tam parlaklık açılacak. Ekranı dikkatlice inceleyin. Iz görüyorsanız AMOLED yanığı oluşmuş demektir. Daha iyi anlamak için Blue ve Green tuşlarından da bakabilirsiniz. Özellikle yeşilde belli oluyor.

Telefon tuş takımını açıp *#0*# numarasını girin. Beyaz ekranda tam parlaklık açılacak. Ekranı dikkatlice inceleyin. Iz görüyorsanız AMOLED yanığı oluşmuş demektir. Daha iyi anlamak için Blue ve Green tuşlarından da bakabilirsiniz. Özellikle yeşilde belli oluyor.

Oralarda bir şey yok hocam sadece gri ekranda.
Peki dedigim gibi mat ekran koruyucudan olabilir mi? Seffaf koruyucu da boyle bir şey yoktu sanirim

@Cruslan
Peki dedigim gibi mat ekran koruyucudan olabilir mi? Seffaf koruyucu da boyle bir şey yoktu sanirim
Bilerek mi böyle yaptın?
Bu tür soru sorupta fiziki hasarı ekran görüntüsü ile göstermeye çalışan daha öncesinde de olmuştu. 😂
Ss'te gorunur sanmistim

Yardim eder misiniz?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı