Telefonda hangi ROM olduğu nasıl öğrenilir?

Pcavcisi

Decapat
Arkadaşlar benim telefonuma yazılım güncellemesi gelmiyor. Yetkisiz bir yolla değiştirilmiş diyor. Stock mu custom rom mu kullandığı mı nasıl öğrenebilirim? Stock rom ise custom roma geçebilir miyim? Veya Custom'dan stock roma geçebilir miyim ? Telefonum J2 ve S8 ROM atmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
1- Root varsa der.

2-Evet stok tan customa; customdan stoka geçebilirsin.

3- Portlardan ya da portlanmış bulursan kullanabilirsin.

1- Root varsa der.

2-Evet stok tan customa; customdan stoka geçebilirsin.

3- Portlardan ya da portlanmış bulursan kullanabilirsin.
Root var SuperSu da var nasıl anlarım ? Youtubede linkleri var anlatımlı onlardan yapacağım. Portlanma nedir olmasa birşey olur mu veya nasıl anlarız? Önemli soru Benim telefon sürümü 5.1.1 ve S8 ROM sürümü 7.1.1 atmak istiyorum. Sıkıntı olur mu ? Yani illa ki S8 ROM'un 5.1.1 sürümünü atmam şart mı ?

Son düzenleme:
Root var SuperSu da var nasıl anlarım ? Youtubede linkleri var anlatımlı onlardan yapacağım. Portlanma nedir olmasa birşey olur mu veya nasıl anlarız? Önemli soru Benim telefon sürümü 5.1.1 ve S8 ROM sürümü 7.1.1 atmak istiyorum. Yani S8 ROM'un 5.1.1 sürümünü atmam şart mı ?
Üstünkörü araştırmam sonucu bu yazıyı gördüm istersen bakabilirsin.

( Linki açmazsa, kopyala; adres çubuğuna yapıştır ve git. [ROM][MM][V2][J2LTE] ENIGMA N7/S8 ROM PORT For J2(5) )
Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı