Telefonda internet hızlıyken bilgisayarda yavaş

GraLeiMet

Hectopat
Daha fazla  
Telefonumda internet çok hızlı ama bilgisayarda durum farklı. Geçenlerde format attım birkaç gün boyunca sıkıntı yoktu. Yaklaşık 1-2 haftadır internet sorunu yaşıyorum. Çok belirsiz oluyor. Pingim 38 yazıyor. Download 1.47 upload 0.30 falan. Oyuna ggiriyorum pingim çok yüksek. Dün trojan buldu Kaspersky hemen sildirttim. Neden böyledir sizce? Kablo ile bağlayamam. ADSL kullanıyorum.

Aslında ping sorununun birçok nedeni var. Örneğin Türk Telekom'un sunucularında kaç gündür MS uçuk durumda. Aynı sorunu tüm aboneler yaşıyor.

Ama bunun dışında bilgisayarınıza format attığınızı söylüyorsunuz, WIFI'nın driverını güncellemeyi dener misiniz?

Aslında ping sorununun birçok nedeni var. Örneğin Türk Telekom'un sunucularında kaç gündür MS uçuk durumda. Aynı sorunu tüm aboneler yaşıyor.

Ama bunun dışında bilgisayarınıza format attığınızı söylüyorsunuz, WIFI'nın driverını güncellemeyi dener misiniz?
Ondan öncesinde güncellememişken normaldi aslında.Nereden kurabilirim ?

Bilgisayar'a sağ tıklayın ve özellikler'i tıklayın ardından Aygıt Yöneticisi'ni açın ve kablosuz ağ bağdaştırıcısını bulun. 'Sürücüyü güncelle' ye tıklarsanız muhtemelen güncellenecektir.
2020.09.29-19.16.png

Ağ bağdaştırıcısında birden fazla şey var.Hangisi olabilir ?

Yeni konular

Geri
Yukarı