Telefonda nasıl .exe açılır?

Eğer native olarak açmak istiyorsanız mümkün değil, ayrı işletim sistemlerinin dosya birimleri. Sanallaştırma programlarına göz atabilirsiniz.

Vine üzerinden yapıyorlar diye biliyorum, biliyorum .exe dosyaları Windows'ta çalışıyor ama nasıl ki Windows'a APK'yı bir şekilde bir şekilde kurabiliyorsak Android'de de .exe çalıştırabiliriz diye düşünüyorum.@brkyozell
@Cliff_Burton
@MİYAVV
@er2grul

Son düzenleyen: Moderatör:
Vine üzerinden yapıyorlar diye biliyorum, biliyorum .exe dosyaları Windows'ta çalışıyor ama nasıl ki Windows'a APK'yı bir şekilde bir şekilde kurabiliyorsak Android dede .exe çalıştırabiliriz diye düşünüyorum.@brkyozell
@Cliff_Burton
@MİYAVV
@er2grul
Telefonunuz ARM mimarisiyle çalışıyorsa ve çalıştırmak istediğiniz uygulama x86 veya x64 mimarisiyse çalıştırmazsınız hocam.

Hadi diyelim mimari uyuşuyor, yine de performans sorunu yaşama ihtimaliniz var.

Wine üzerinden yapıyorlar diye biliyorum, .exe dosyaları Windows'ta çalışıyor ama nasıl ki Windows'a APK'yı bir şekilde bir şekilde kurabiliyorsak Android'de de .exe çalıştırabiliriz diye düşünüyorum.@brkyozell
@Cliff_Burton
@MİYAVV
@er2grul
Wine, ARM işlemcili telefonlarda bazı uygulamaları açabilse de en iyi sonuçları x86 tabanlı android cihazlarda verir. Muhtemelen ARM tabanlı bir telefona sahip olduğunuz için, sadece Windows RT'ye uyarlanmış olan uygulamaları çalıştırabilirsiniz.

Yine de bu kadar mesajdan memnun kalmadıysanız, dosyanızı Wine'a yükleyip, test edin.

Android için wine var fakat bir süredir geliştirilmiyor diye biliyorum. Ayrıca arkadaşların da dediği gibi Windows RT exelerini çok zorlanarak çalıştırıyor x86 exelerini zaten açmıyor arm işlemcili telefonlarda. x86 mimarili yani Intel işlemcili bir telefonunuz yoksa normal Windows uygulamalarını açamazsınız ne yazık ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı