Telefonda USB internet paylaşımı sürekli açılıp kapanıyor

Tunahan085

Decapat
Daha fazla  
Ev internetim pek iyi olmadığı için PC'ye kendi telefonumun interneti ile bağlanıyorum. Redmi 10a ama telefonumu değiştirdim Redmi Note 12 ile ve PC'ye internet sağlamak için taktığımda USB paylaşımının sürekli açılıp kapandığını gördüm. Bir çözüm ya da form bulamadım. Sıfır kablo aldım ama sorun hala aynı çözümlerinizi bekliyorum.

Ev internetim pek iyi olmadığı için PC'ye kendi telefonumun interneti ile bağlanıyorum. Redmi 10a ama telefonumu değiştirdim Redmi Note 12 ile ve PC'ye internet sağlamak için taktığımda USB paylaşımının sürekli açılıp kapandığını gördüm. Bir çözüm ya da form bulamadım. Sıfır kablo aldım ama sorun hala aynı çözümlerinizi bekliyorum.
Hocam telefonunuzda erişimin noktası ayarlarından zaman aşımı ile ilgili yada internet ile ilgili bir sınır varsa kaldırmayı deneyin.

Hocam telefonunuzda erişimin noktası ayarlarından zaman aşımı ile ilgili yada internet ile ilgili bir sınır varsa kaldırmayı deneyin.
hocam usb ayarlarında herhangi bir kısıtlama veya zaman aşımı gözükmüyor
temassızlık vs. yok

hocam usb ayarlarında herhangi bir kısıtlama veya zaman aşımı gözükmüyor
temassızlık vs. yok
attığım resimde mobil yazan ağ sürekli gel git yapıyor internet bir geliyor bir gidiyor hatta çok fazla gel git yaparsa bilgisayar mavi ekran bile verebiliyor

Dosya Ekleri

• ağ.PNG
    ağ.PNG
    17,5 KB · Görüntüleme: 4

Geri
Yukarı