Kablosuz internet sürekli kapanıyor

ahmoid

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 2600, RX570, 16GB
Merhabalar. İnternetimin kablosuzu sürekli kapanıyor. Bilgisayarım Ethernet ile bağlı olduğundan sürekli bağlıyım fakat kablosuzu durmadan kapanıyor, bazen 1 saatte bazen 10 dakikada. Ben de bilgisayarımdan modem arayüzüne girip tekrar açmak durumunda kalıyorum. Herhangi bir çözümü var mıdır? Teşekkürler.

Ethernet bağlı olduğu için olabilir mi? Söküp sadece kablosuz kullanmayı dene.
Evet tam da onu deniyordum. Bu konuyu açtıktan sonra bilgisayarı kapadım ve internet tekrar gitti. Etherneti çıkardım geri geldi. Ama bilgisayarda sürekli işlerim oluyor bunun bir çözümü yok mudur?

Evet tam da onu deniyordum. Bu konuyu açtıktan sonra bilgisayarı kapadım ve internet tekrar gitti. Etherneti çıkardım geri geldi. Ama bilgisayarda sürekli işlerim oluyor bunun bir çözümü yok mudur?
İkisi aynı anda çalışmıyor olabilir hocam birini kullanın derim.

Anlatamıyorum galiba eğer kablolu internetin çalışıyorsa kablosuz kullanma amacın ne? Ya da tam tersi. İkisini birden açınca ne olmasını bekliyorsun demeye çalışıyorum. Ya da ben anlamadım aydınlat beni.

Anlatamıyorum galiba eğer kablolu internetin çalışıyorsa kablosuz kullanma amacın ne? Ya da tam tersi. İkisini birden açınca ne olmasını bekliyorsun demeye çalışıyorum. Ya da ben anlamadım aydınlat beni.

Siz aynı anda birden fazla cihaz kullanmıyor musunuz? Cidden gülüncecek durum. Anlamayacak ne var ben anlayamadım.

Siz aynı anda birden fazla cihaz kullanmıyor musunuz? Cidden gülüncecek durum. Anlamayacak ne var ben anlayamadım.

Başka cihaz dediğinde anladım 192.168.1. 1 ile modemi fabrika ayarlarına al. İlk yazdığında sanki bilgisayarında ikisini birden kullanmaya çalışıyormuşssun gibi geldi.

Geri
Yukarı