Telefonda Wi-Fi modülü değişimi riskli midir?

Uçamayan_bal0n

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Tost Makinası
Arkadaşlar, telefonumun galiba Wi-Fi modülü bozuk da, Türk Telekom bayisi riskli olduğu için yapamayız dediler. Ben ne yapayım? Bir tanıdığım güvendiğim telefoncuda yok. Yani riskten kasıtları bilgiler gider diye mi, yoksa telefon bozulur diye mi?

Arkadaşlar, telefonumun galiba Wi-Fi modülü bozuk da, Türk Telekom bayisi riskli olduğu için yapamayız dediler. Ben ne yapayım? Bir tanıdığım güvendiğim telefoncuda yok. Yani riskten kasıtları bilgiler gider diye mi, yoksa telefon bozulur diye mi?

Bence birine veya kendin dosyaları kurtar ardından yeni telefon al bu işlem anakarta zarar verebilir.

yeni telefon alın daha iyi. Batarya değişimine okeyde diğer özel parçalar konusunda değişmemesi daha iyi

Arkadaşlar iyi güzelde ben şu an telefon alamam yani yapacak yer bulursam kesin bozulur mu? Bende isterim telefon alayım ancak şu an bunula idare etmem lazım

Sadece yere düşürmekle bir telefon bitmemeli ya keşke ekranı kırılsaydı.

Hocam F/P Pro sadece iPhone tamiri yapıyor sitesine baktım şimdi Android namına bir şey yok başka mahalle arası telefonculara versem sağlam çıkma ihtimali yüzde kaç gerçekten zor durumda olmasam vermezdim zaten.

Hocam F/P Pro sadece iPhone tamiri yapıyor sitesine baktım şimdi Android namına bir şey yok başka mahalle arası telefonculara versem sağlam çıkma ihtimali yüzde kaç gerçekten zor durumda olmasam vermezdim zaten.

%10 onu diyeyim bence verme bile gidip anakartı değiştirebilirler veya gidip tamir edemez ondan sonra size bir bahane uydurup para kopartırlar yapsalar bile yeni bir telefondan daha fazla para isterler gibime geliyor sen yine de dene şansını.

%10 onu diyeyim bence verme bile gidip anakartı değiştirebilirler veya gidip tamir edemez ondan sonra size bir bahane uydurup para kopartırlar yapsalar bile yeni bir telefondan daha fazla para isterler gibime geliyor sen yine de dene şansını.

Pekala hocam teşekkür ederim galiba şansımı denemekten başka şansım yok telefon alamaacağıma göre yaptırmak zorundayım keşke düşürmeseydim bu arada ilginiz için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı