Telefonda YouTube kapak fotoğrafları yüklenmiyor

Ninna

Kilopat
Daha fazla  
Selam.
Bir süredir cep telefonumda Opera üzerinden YouTube Mobil'i kullanırken yükleme sorunu yaşıyorum. Yani YouTube'da bir arama yapınca sonuçların kapak fotoğrafları yüklenmiyor. Sayfayı yenileyince düzgün bir şekilde yükleniyor. Bugün Gmail hesabından kaynaklanabileceğini düşündüm ve hesabımdan çıkış yaparak biraz denedim ve bir sorunla karşılaşmadım. Fakat tekrardan hesabıma giriş yapınca aynı sorunla karşılaştım. Demek ki cihazda ya da Opera'da bir sorun yok. Sanırım yıllardır YouTube hesap geçmişini temizlemediğim için böyle bir sorun yaşıyorum. Ancak hesap geçmişimi de kaybetmek istemiyorum. Bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz?
İlgilendiğiniz için şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• affe1f12-dedb-4a5d-ad72-586d178c14e0.jpg
    affe1f12-dedb-4a5d-ad72-586d178c14e0.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 19
  • 940e3561-0103-4c07-bf98-200333496c58.jpg
    940e3561-0103-4c07-bf98-200333496c58.jpg
    78,1 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube'dan hesap bilgilerini isteyebilirsin. 30 gün içerisinde gönderilir diyor. Benimki bir hafta sonra gelmişti. Geçmişi temizlemeni tavsiye etmem. Farklı tarayıcılarda da bu hesabınla aynı sorunu yaşıyor musun ve neden YouTube uygulamasını kullanmıyorsun?

Evet Chrome'u da test ettim ve aynı şekilde hesap açıkken fotoğraflar yüklenmiyor kapalıyken bir sorun yok. Youtube uygulaması bana daha yavaşmış gibi geliyor tarayıcıya göre. Ondan dolayı uygulamayı pek tercih etmedim ve tarayıcıyla kullanmaya alıştım. Uygulamada böyle bir sorun yaşamıyorum. Bundan sonra mecburen uygulamayı kullanacağım gibi görünüyor sorunu düzeltecek bir yol bulamazsam. :D
YouTube'dan hesap bilgilerini isteyebilirsin. 30 gün içerisinde gönderilir diyor. Benimki bir hafta sonra gelmişti. Geçmişi temizlemeni tavsiye etmem. Farklı tarayıcılarda da bu hesabınla aynı sorunu yaşıyor musun ve neden YouTube uygulamasını kullanmıyorsun?

Son düzenleme:
Sıfır bir hesap açarak deneyebilirsin. Eğer sorun çözülürse bilgilerini isteyip daha sonrasında silebilirsin ama yine de tavsiye etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı