YouTube Kalitesiz kapak fotoğrafı sorunu

Burry

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Ogrenci
YouTube kanalımda kullanmak üzere 2560X1440 çözünürlüğe sahip bir kapak fotoğrafı yaptım. Ne yaparsam yapayım normalde gayet kaliteli olan görüntü YouTube'a yükleyince piksel piksel Anadolu oluyor. Bunun bir çözümü yok mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
YouTube kanalımda kullanmak üzere 2560X1440 çözünürlüğe sahip bir kapak fotoğrafı yaptım. Ne yaparsam yapayım normalde gayet kaliteli olan görüntü YouTube'a yükleyince piksel piksel Anadolu oluyor. Bunun bir çözümü yok mu?

O sanıyorsam seninle alakalı değil herkesinki öyle oluyor diğer kanallarda da öyle olması lazım yani sana özel değil merak etme.

Sırf YouTube küçük boyut istiyor diye photsahop da en fazla 5dk uğraşıyorum.

O sanıyorsam seninle alakalı değil herkesinki öyle oluyor diğer kanallarda da öyle olması lazım yani sana özel değil merak etme.
Bana özel olduğu gibi bir iddiada bulunmadım. Bir çözüm var mı diye sordum. Yine de teşekkürler.

Hocam biraz geç oldu ama çözüldümü bende de aynı problem var. Üstteki YouTube'daki görüntüsü alttakide normal görüntüsü.

bulanık.PNG

keskin.png

Yeni konular

Geri
Yukarı