Telefondaki bilgiler kalıcı olarak nasıl silinir?

Lyviq

Hectopat
Merhaba. Telefonumu satmak istemiyorum çünkü içindeki bilgiler, fotoğraflar programlar aracılığıyla geri getirilebiliyor. Silinen fotoğraflar örneğin bir ton uygulama ile tekrar gözüküyor. Bunları tamamen silmenin bir yolu var mı acaba? Eğer varsa satacağım.

Hard Format ile de olsa geri getirilebilir olduğunu düşünüyorum. 2 yıl önce yedek almadan telefonumu bu yol ile sıfırlamıştım ancak daha sonra belli programlarla kaybettiğim dosya ve klasörleri geri almıştım...

Hardreseti yaptım fakat yine programlar ile eski dosyalar gözüküyordu.
Üzgünüm konuyu dağıtıyorum, telefonumu sıfırlamadan önce bütün gerekli bilgilerimi yedeklediğimi düşünüyordum fakat malesef ekran görüntülerini yedeklemeyi unutmuşum ve içlerinde önemli olanlar var, hangi program yardımıyla eski dosyalara ulaştınız.

Üzgünüm konuyu dağıtıyorum, telefonumu sıfırlamadan önce bütün gerekli bilgilerimi yedeklediğimi düşünüyordum fakat malesef ekran görüntülerini yedeklemeyi unutmuşum ve içlerinde önemli olanlar var, hangi program yardımıyla eski dosyalara ulaştınız.
Play storeden "File recovery" isimli mavi renkli simge olanı yüklemiştim. Zaten storedekilerin nerdeyse hepsi aynı dosyaları buluyor

Geri
Yukarı