Çözüldü Telefondan bilgisayar ekranı nasıl görülür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

WertKai

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, yaptığım iş neticesinde bilgisayar ekranını evden uzaktayken telefondan böyle saat başı falan açıp görmek istiyorum. Kontrol etmek değil, görmek istiyorum. Sadece görsem yeter. Bununla ilgili güvenli bir yol bir uygulama var mıdır?

Çözüm
TeamViewer ile bakabilirsiniz. Mobil sürümü dediğiniz iş için fazlası ile yeterli. Evdeki bilgisayarda açık bırakıp giderseniz ID ve şifreyi alırsınız, istediğiniz zaman açıp bakarsınız.
TeamViewer ile bakabilirsiniz. Mobil sürümü dediğiniz iş için fazlası ile yeterli. Evdeki bilgisayarda açık bırakıp giderseniz ID ve şifreyi alırsınız, istediğiniz zaman açıp bakarsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhabalar, yaptığım iş neticesinde bilgisayar ekranını evden uzaktayken telefondan böyle saat başı falan açıp görmek istiyorum. Kontrol etmek değil, görmek istiyorum. Sadece görsem yeter. Bununla ilgili güvenli bir yol bir uygulama var mıdır?

Eskiden TeamViewer ile yapıyordum. Ama şu sıralar tarayıcı üzerinden kontrol edenleri gördüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Google Chrome Remote Desktop hepsinden daha iyi ve stabil çalışıyor. TeamViewer bazen saçmalıyor ve kasıyor. AnyDesk de o kadar stabil değil. Google Chrome Remote Desktop hem boyutu küçük sistemi yormaz hem de gayet tutarlı çalışıyor.

Geri
Yukarı