Telefondan Wi-Fi nasıl paylaşılır?

Ebubekir MERT

Centipat
Daha fazla  
Selam hocalarım. Telefonum bir Wi-Fi'ya bağlı. Şifresini bilmiyorum Wi-Fi'nın. Kendi telefonundan başka telefonu bu Wi-Fi'ya nasıl bağlarım? Hotspot açınca Wi-Fi kapanıyor. Bildiğiniz bir program vs. var mı? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam hocalarım. Telefonum bir Wi-Fi'ya bağlı. Şifresini bilmiyorum Wi-Fi'nın. Kendi telefonundan başka telefonu bu Wi-Fi'ya nasıl bağlarım? Hotspot açınca Wi-Fi kapanıyor. Bildiğiniz bir program vs. var mı? Şimdiden teşekkürler.

Programla olacağını düşünmüyorum. Yanlış hatırlamıyorsam Android 8.0 ve üstlerinde Wi-Fi köprüsü var. Onu kullan.

Telefonunuz rootlu ise RouterNet mi neydi adı? Onunla yapılabilir. Rootsuz olmaz.

Bazı telefonlarda rootsuz da yapılabiliyor istisnai olarak. Huawei Mate 20 Pro cihazına sahibim. Bu cihazda Wi-Fi köprülemesi özelliğiyle rootsuz yapılabiliyor. Başka cihazlarda da olabilir.

Artık bir çok telefonda karekod yöntemiyle yapabilirsin bu işlemi samsung için bağlı olduğun wifi ağının yanında ayarlar bölümünü gir ve en altta QR kodu yazar tıkladıktan sonra karekod görünür ve bağlamak istediğin cihaza okutman yeterli... İphone için kestirmeleri kullanman gerekiyor kestirmeye eklenen bir özellik Aygıtınızın (parolasını paylaşacağınız aygıtın) kilidinin açık olduğundan ve aygıtın Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olun. Bağlanmak istediğiniz aygıtta Wi-Fi ağını seçin. Kendi aygıtınızda Parolayı Paylaş'a, ardından Bitti'ye dokunun.

Eğer telefonunuz rootlu ise es dosya da görünüyordu sanırım.

Teşekkürler hocam😀

Hotspot ile yapabilirsiniz.

Teşekkürler.

Programla olacağını düşünmüyorum. Yanlış hatırlamıyorsam Android 8.0 ve üstlerinde Wi-Fi köprüsü var. Onu kullan.

Teşekkürler hocam.

Telefonunuz rootlu ise routernet mi neydi adı? Onunla yapılabilir. Rootsuz olmaz.

Bazı telefonlarda rootsuz da yapılabiliyor istisnai olarak. Huawei Mate 20 Pro cihazına sahibim. Bu cihazda Wi-Fi köprülemesi özelliğiyle rootsuz yapılabiliyor. Başka cihazlarda da olabilir.

Teşekkürler hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı