Telefondan bilgisayara şarj nasıl aktarılır?

OnlyEmre

Decapat
Daha fazla  
Merhaba telefonumdan şarj ı bilgisayarıma aktarmak istiyorum il dışına çıktık ancak şarj aletini unuttum Power bank var ancak USB ile PowerBank'e takınca PowerBank şarj oluyor, nasıl şarj edebilirim?

Telefondan telefona değişiyor ama bazı telefonlarda PC'ye USB ye taktığında ya karşına ya da üst kısımdan seçenekler çıkar dosya aktar vs diye orada telefonu şarj et seçeneğide oluyor ona basarsan şarj eder az az ama önerim arkada ne varsa açık kapatın daha da hızlansın.

Telefondan telefona değişiyor ama bazı telefonlarda PC'ye USB ye taktığında ya karşına ya da üst kısımdan seçenekler çıkar dosya aktar vs diye orada telefonu şarj et seçeneğide oluyor ona basarsan şarj eder az az ama önerim arkada ne varsa açık kapatın daha da hızlansın.
Telefondan bilgisayara aktaracak, bilgisayardan telefona değil.

Telefona giden güç 5V'dir, Laptop'lar genelde en az 20V isterler. Bu nedenle hayır, aktaramazsınız.

Ters şarj etmek istiyorsun, eğer ki laptopun Mac cihazlar gibi USB typ-C bağlantısı üzerinden şarj olabiliyor ise ters şarj işlemi yapabilirsin. Ancak cep telefonunun çıkış gücü laptopu beslemeye yetmez.

Telefondan telefona değişiyor ama bazı telefonlarda PC'ye USB'ye taktığında ya karşına ya da üst kısımdan seçenekler çıkar dosya aktar vs diye orada telefonu şarj et seçeneğide oluyor ona basarsan şarj eder az az ama önerim arkada ne varsa açık kapatın daha da hızlansın.

Yanlış anlamışsın dostum telefondan bilgisayara aktarım yapmak istiyor.

Telefondan telefona değişiyor ama bazı telefonlarda PC'ye USB'ye taktığında ya karşına ya da üst kısımdan seçenekler çıkar dosya aktar vs diye orada telefonu şarj et seçeneğide oluyor ona basarsan şarj eder az az ama önerim arkada ne varsa açık kapatın daha da hızlansın.

He yanlış okumuşum pardon

Yeni konular

Geri
Yukarı