Telefondan flash bellek biçimlendirme nasıl yapılır?

Thefluen

Centipat
Telefonumda 5 GB boyutunda bir dosya var ve telefonumdan flash belleğe o dosyayı taşıdığım zaman dosya kopyalanamadı hatası alıyorum. Çözümü nedir?

Type C veya mini USB flash belleğiniz yoksa OTG destekli bir telefon ve OTG kablosuna ihtiyacınız olacak.

Kablodan var flash belleği telefona takıyorum dosyayı atıyorum dosya kopyalanamadı hatası çıkıyor başka bir çözüm yolu yokmu ya
Telefondan ayarlara girin, depolama > aygıtlar > USB > format bu adımları uygulayacaksınız bağlantı sağladıktan sonra.

Alakası yok kardeşim 4 gb'dan küçük dosyaları flash belleğe atabiliyorum ama atıcağım dosya 5 GB olduğu için dosya kopyalanamadı hatası alıyorum dediğine uzaktan yakından alakası yok
Çok yüksek ihtimalle FAT32 olduğu için aktarım yapamıyorsun. 4GB'den yüksek dosya yükleyebilmen için NTFS olarak biçimlendirmen gerekiyor. Bunu Android cihazla yapabiliyor olman gerek aldığın hatayı paylaşır mısın?

Çok yüksek ihtimalle FAT32 olduğu için aktarım yapamıyorsun. 4GB'den yüksek dosya yükleyebilmen için NTFS olarak biçimlendirmen gerekiyor. Bunu Android cihazla yapabiliyor olman gerek aldığın hatayı paylaşır mısın?
Kanki X dosyası 5 GB tamammı X dosyasını atıyorum flash belleğe X dosyası kopyalanamıyor diyor fat32 den Ntfs olarak biçimlendirme gerektiğini biliyorum. Ama android bir cihazdan bu biçimlendirme yi nasıl yapacağımı bilmiyorum

Alakası yok kardeşim 4 gb'dan küçük dosyaları flash belleğe atabiliyorum ama atıcağım dosya 5 GB olduğu için dosya kopyalanamadı hatası alıyorum dediğine uzaktan yakından alakası yok
Dikkatlice okumamisim hocam PC ye atıp PC den USB ye atin
Kanki X dosyası 5 GB tamammı X dosyasını atıyorum flash belleğe X dosyası kopyalanamıyor diyor fat32 den Ntfs olarak biçimlendirme gerektiğini biliyorum. Ama android bir cihazdan bu biçimlendirme yi nasıl yapacağımı bilmiyorum
Hocam benim telefonum rootlu twrp(orangefox) recovery var bu recoveryle bicimlendiriyorum istedim dosya sürücüsüne bicimlendire biliyorum ama hani bi uygulamaylada bu işlemi denemedim

Geri
Yukarı