Telefondan mining uygulaması önerisi

Alıntı : @MisakiTaro
Bilgisayardan mining yapmak bile kârlı değilken şu sıralar telefondan mining yapmak pek mantıklı değil.

Yeterli soğutmaya sahip olmaması, kullananılan bileşenler performansının bilgisayarlara göre daha az olması yüzünden böyle bir durumda bu işlemin kendini amorti etmesi yıllar sürer.

Yapmayın kısaca.

Arkadaşlar telefondan nasıl mining yapabilirim, uygulama öneriniz var mı?

Stormgain diye bir uygulama ile dün denedim. 3-4 saatte bir yeniden başlatmayı onaylamanız gerekiyor. Telefon ısınmadı herhangi bir performans kaybı ve enerji tüketimi olmadı.
1 saatte 0.70TL kazdı. İlerleyen sürelerde kazanma payının düştüğünü söylüyorlar. Uygulama kazandırıyormuş edası vermek için bence ilk saat bu kadar yüksek verildi. Sonrasında da uygulamayı kaldırdım telefondan uğraşamadım.
@Qincell Komik bir şey varsa söyle, hepimiz gülelim dostum.

Son düzenleme:
Stormgain diye bir uygulama ile dün denedim. 3-4 saatte bir yeniden başlatmayı onaylamanız gerekiyor. Telefon ısınmadı herhangi bir performans kaybı ve enerji tüketimi olmadı.
1 saatte 0.70TL kazdı. İlerleyen sürelerde kazanma payının düştüğünü söylüyorlar. Uygulama kazandırıyormuş edası vermek için bence ilk saat bu kadar yüksek verildi. Sonrasında da uygulamayı kaldırdım telefondan uğraşamadım.
@Qincell Komik bir şey varsa söyle, hepimiz gülelim dostum.
Sonda yazdığınız cümleye güldüm, atar yapmanıza gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı