Çözüldü Telefondan monitöre Type-C kablo ile görüntü aktarma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mimar.mek

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, kullandığım MSI 27" G274QPF QD model monitörde Type-C görüntü girişi mevcut. Bu girişe iPhone 15 Pro telefonumu orijinal çift taraflı Type-C kablo ile bağlayınca telefonun ekranında görüntü aktarma simgesi çıkıyor fakat monitöre görüntü gelmiyor.

Farklı kablolarda da durum aynı oldu. Her Type-C kablonun aynı olmadığını biliyorum ama kendi kablosunun görüntü aktarabiliyor olması lazım çünkü sadece monitöre taktığımda böyle bir simge çıkıyor. Elimdeki Samsung marka tablet ve telefonda da denedim yine sinyal yok monitörde.

Typc-e - HDMI dönüştürücü alıp denemeyi düşünüyorum ama bu durumun yaşayan, çözümünü bilen varsa çok daha iyi olur. (Telefonun içerisinde görüntü aktarımı ile ilgili bir ayar bulamadım Apple sitesinde tak çalıştır sistem olduğunu söylüyor.)

1715789183585.png

Çözüm
Kutudan çıkan kablo 2.0 iPhone 15 Pro ise USB 3.0'a kadar destekliyor diye biliyorum. Sebebi bu olabilir mi?
Kutudan çıkan kablo 2.0 iPhone 15 Pro ise USB 3.0'a kadar destekliyor diye biliyorum. Sebebi bu olabilir mi?

Çözüm

Geri
Yukarı