Telefondan müzik dinlemek için kablolu kulaklık tavsiyesi

Q30.

1.8k eder mi? Sennheiser cx TWS Bluetooth düşünüodum ben.

Tarzları farklı bu 2 kulaklığın.

Q30'un fiyatına değip değmeyeceği tartışılır. Bazı deneyenler kulaklığı aşırı beğenirken bazı kullanıcılar iade ediyor.

Kulak içi olarak da Jabra Elite 7 Pro tavsiye ederim. Cx'ten iyi performans vermiş testlerde.

Q30'un fiyatına değip değmeyeceği tartışılır. Bazı deneyenler kulaklığı aşırı beğenirken bazı kullanıcılar iade ediyor.

Kulak içi olarak da Jabra Elite 7 Pro tavsiye ederim. Cx'ten iyi performans vermiş testlerde.
Bende kulak içi kablolu kulaklık arıyorum ama silikonsuz bilgisayar da film izlerken ,müzik dinlerken,oyun oynarken üzmeyecek bir kulaklık bir türlü bulamadım sanırım 350-400₺ ye iPhone kablolu kulaklık alacağım tek çare bütün ürünler silikonlu..

2 ürün arasında çok kaldım. En son Samsung buds 2 pro seçtim memnunum. Samsung telefonum olmasa elite 7 pro daha mantıklı olurdu muhtemelen.

2 ürün arasında çok kaldım. En son Samsung buds 2 pro seçtim memnunum. Samsung telefonum olmasa elite 7 pro daha mantıklı olurdu muhtemelen.
Benim de merak ettiğim kulaklıklardan bir tanesi. İncelemeler ve grafiklerden kafamda bir şeyler oluştu ama o kulaklığı uzun süreli denemek isterim. Özellikle egronomik anlamda güzel duruyor.

Sizin izlenimleriniz nasıl?

Ergonomik alanda çok iyi. Kulağımda yok gibi koşu vb çok sağlam oturdu. Kulaklığı övsem bitiremem ama tek kötü yanı olarak silikonlardan m s l geliyor. Bazı insanlara m/s daha iyi oturur o açıdan daha fazla seçenek sunabilirlermiş. Onun dışında gayet iyi kulaklığı kafadan çıkarınca müzik durmamasını eleştirmişler ama bilerek yapılmış zaten özellikleriyle gerek olmuyor çıkarmaya.

Geri
Yukarı