Telefondan silinen fotoğraflar Google Fotoğraflar'dan da nasıl silinir?

Leowhans

Hectopat
Makaleler
3
Google fotoğraflarda bir şey sildiğimde hafizadan yani isletim sisteminin uygulamasindan da siliniyor ancak tam tersi bir durum söz konusu olduğunda Google Fotoğraflar da silinmiyor. Bunun bir ayari var mi? Surekli elle Google Fotoğraflar'daki depolamayi temizlemekten yoruldum.

Telefondan sildiğimiz zaman google fotoğraflardan da siliniyor mu. Yani bilgisayarı açıp gmailden google fotograflardan da siliniyormu demek istedim. Kısacası telefondan da silmek için google fotoğraflara girip oradan mı silmemiz gerekiyor.

Telefondan sildiğimiz zaman google fotoğraflardan da siliniyor mu. Yani bilgisayarı açıp gmailden google fotograflardan da siliniyormu demek istedim. Kısacası telefondan da silmek için google fotoğraflara girip oradan mı silmemiz gerekiyor.
Telefondan sildigimda google fotoğraflarda silinmiyor. Elle silmezsem bulut depolama alaninda gereksiz yer kapliyor.

Elle silmek nasıl oluyor hocam benim söylediğim gibi mi? Yani bilgisayardan Google Fotoğraflar'a girip oradan silince telefondan da siliniyor mu?

Ben once telefondan siliyorum. Google uyari veriyor depolama doluyor diye ve bununla daha once sildiklerimi bir de buradan siliyorum. Direkt Google'dan silersem telefondan da siliniyor. Ayrica Google Fotoğraflar PC'de acilirsa telefondan silmiyor. Sadece bulut sisteminden silmis oluyorsunuz.

Dire
Ben once telefondan siliyorum. Google uyari veriyor depolama doluyor diye ve bununla daha once sildiklerimi bir de buradan siliyorum. Direkt Google'dan silersem telefondan da siliniyor. Ayrica Google Fotoğraflar PC'de acilirsa telefondan silmiyor. Sadece bulut sisteminden silmis oluyorsunuz.
Direk googleden silmek ne demek telefonun galarisinden silmek değil sanırım. Android telefon yeni kullanmaya başladım bilmiyorum hocam o yüzden kusurabakmayın.

Geri
Yukarı