Telefondan sorunsuz bağlanıyorum fakat bilgisayarımın internetinde bir sorun var

Khada Sude

Centipat
Merhabalar, haftalardır sıkıntısını çektiğim bir konu hakkında sizinle konuşmak istiyorum. Bilgisayarı başlattıktan bazen saatler sonra bazen de hemen internet kendi kendine gidiyor. Bunun modemle hiçbir alakası bulunmamakta, böyle bir şey diyebiliyorum çünkü telefonumdan internet'e sıkıntısız bir şekilde bağlanabiliyorum. Zaten modemde bir sıkıntı vardır diye başka internet'ten bağlanmayı denedim gene gitti. Windows 10 kullanıyorum daha önce bu konu hakkında Microsoft'a da danıştım bana bir sürü çözüm yolu söylediler denedim hepsini bazıları işe yaradı ama kökten çözüm olmadı. Bilgisayarımı sıfırladım gene bir işe yaramadı. Ne yapmam lazım? Ağ bağdaştırıcısında bir sorun olduğunu düşünüyorum. Çünkü bilgisayarımda internet gidince sorun gidericiye bastığımda 'Wi-Fi bağdaştırıcısını sıfırlayın' diyor ve bilgisayar donuyordu. Bende mecbur yeniden başlatmak zorunda kalıyordum. İnternet'i çok fazla kullanan biri olduğum için bu iyice sıkıntılı bir durum oldu. Ne yapmalıyım? (Ne olur ne olmaz diye sistem bilgilerimi de paylaştım. )

Dosya Ekleri

• sistem.PNG
    sistem.PNG
    3,2 KB · Görüntüleme: 27
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı