Telefonlar GTA V açar mı?

Açacağını sanmıyorum. Telefonlar dediğin gibi tam anlamıyla "GPU Özürlüsü" Tartıştığın arkadaşa da "Teknoloji Özürlüsü" demek yanlış olmaz herhalde. İyi bilgisayarı sadece RAM ve Ghz'den ibaret sanan insanlar. GTA SA bile iyi çalışmıyorken GTA V neyine? Zaten Apple MacBook CPU'larını Intel'e yaptırmıyor mu?

Arkadaşlar Instagram'da bir arkadaşla karşılaştık. Telefonların (amiral gemisi olanlar) GTA V açacağını savunuyor. Ben hiçbir telefonun 720P en düşük ayarda 30 FPS veremeyeceğini savundum.
GTA V'in orijinal halinin telefona direkt yükleneceğini varsayıyoruz. Yani güç olarak karşılaştırıyoruz.
Instagram'daki postun linki:
(Tartışma en üstteki yorumun altında)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fotoğraflar:

Eki Görüntüle 704890

Eki Görüntüle 704891

Eki Görüntüle 704892

Eki Görüntüle 704893

Aga 8 GB 1660 ne :D.

İlerleyen zamanlarda belki bir ihtimal olabilir, ama arkadaş şimdi PC ile telefonu kıyaslamış, 8 GB telefon RAM'i ile 8 GB PC RAM'i aynı tutmuş, ve GHz'i bir şey sanıyor şu anki telefonlarla açmak imkansız diyebiliriz. Yani telefona mod yükleyip san grafikleri koysak o da zor belki 10 FPS'de oynatır :D.
Bu arada babamın parasıyla nasıl hava atarım zengin olduğumu nasıl gösteririm adli çalışma yapmış bence oyun bahane.

5000 TL'lik PC'ler orta ayarlarda +60 FPS iken bunun aynı özellikli laptoplar 10000 TL ha bir de onun 1/10'u kadar küçük olan telefonlarda açacak bunun tek cevabı var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı