Telefonlar keşke gelişmeseydi

Herkesin elinde bir telefon son model gitgide sosyal etkileşim azalıyor yürürken otobüste her yerde kullanıyorlar ben şahsen sadece evde tercih ediyorum ama tuvalette bile kullananlar var. Ne bileyim birine bir şey söylüyorsunuz o telefonla oynuyor sinirinizi bozmaz mı? Keşke hiç gelişmeseydi 2013 2014 zamanları güzeldi artık bilgisayardan bile öte.

Herkesin elinde bir telefon son model gitgide sosyal etkileşim azalıyor yürürken otobüste her yerde kullanıyorlar ben şahsen sadece evde tercih ediyorum ama tuvalette bile kullananlar var. Ne bileyim birine bir şey söylüyorsunuz o telefonla oynuyor sinirinizi bozmaz mı? Keşke hiç gelişmeseydi 2013 2014 zamanları güzeldi artık bilgisayardan bile öte.

Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir. Değişim hayatın bir parçası. Kabul etsek de etmesek de.

İnsanın evriminin bir parçası dijital dünya, ilkel halimizle yapamadığımız gelişimi dijitale aktarıyoruz. Bunlar artık vücudumuzun parçaları, biz artık burada yaşıyoruz. Serial Experiments Lain adında bir anime var, herkese tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı