Telefonlara %50 ÖTV İndirimi mi gelecek?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba. Telefonlara %50 ÖTV İndirimi gelecek diye duydum da, yarı fiyatına falan inecekmiş. Gerçekten öyle bir şey olur mu? Eğer olursa iPhone 11'imi satıp 13 veya 14 Alırım. Cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

ÖTV'ye %50 indirim gelse telefonlar yarı fiyatına inmiyor ki. Böyle bir şey olacağını sanmıyorum.

Arkadaşlar merhaba. Telefonlara %50 ÖTV İndirimi gelecek diye duydum da, yarı fiyatına falan inecekmiş. Gerçekten öyle bir şey olur mu? Eğer olursa iPhone 11'imi satıp 13 veya 14 Alırım. Cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Bununla ilgili herhangi bir haber ya da açıklama mevcut mu? Eğer yoksa itibar etmeyin.

Seçim arifesinde olduğumuz için hükümet tüm tuşlara basıyor. Evet telefonlara birkaç aydır bekleniyor zaten, fakat yarı fiyatı diye bir şey mümkün değil. Örnek olarak İphone 13, 25K ise 19-20K ya düşer.
ÖTV dışında telefonda zilyon tane vergi var.
ÖTV indirimi araçlarda bekleniyor asıl, umarım yaparlar.

Arkadaşlar merhaba. Telefonlara %50 ÖTV indirimi gelecek diye duydum da, yarı fiyatına falan inecekmiş. Gerçekten öyle bir şey olur mu? Eğer olursa iPhone 11'imi satıp 13 veya 14 alırım. Cevaplarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Yani mantık olarak şu anda almanla ne farkı var ki? Sonuç olarak onların fiyatı düşünce senin telefonunun da fiyatı aynı oranda belki eski olduğu için daha fazla oranda düşecek.

Seçim arifesinde olduğumuz için hükümet tüm tuşlara basıyor. Evet telefonlara birkaç aydır bekleniyor zaten, fakat yarı fiyatı diye bir şey mümkün değil. Örnek olarak İphone 13, 25K ise 19-20K ya düşer.
ÖTV dışında telefonda zilyon tane vergi var.
ÖTV indirimi araçlarda bekleniyor asıl, umarım yaparlar.
Hocam diğer cihazlara bu indirim gelebilir mi? Laptop, tablet vb.

12000TL'ye kadar olan cihazlarda da 12 taksit getirdiler ve ne yazık ki 12000 TL altındaki özellikle fiyat performans oranı yüksek, rekabetçi cihazlara ortalama 2000TL zam geldi. Yani bu ÖTV indirimi gelse 1 hafta içinde fiyatlarda etkisi kalmayacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı