Telefonlardaki antivirüsler iyi mi?

raxemüller

Picopat
Daha fazla  
Antivirüslerin telefon sürümleri iyi mi? Tüm virüsleri algılar ve silerler mi? Ve bu antivirüslerin ücretsiz versiyonları yeterli olur mu? Geçenlerde telefona trojan bulaştı ESET'le sil dedim bugün başka virüs bulaşmış yine ESET'le sildim. ESET siliyor mudur?

PC'de ESET'i bayağı beğenen var, herhalde mobilde de iyidir. Ben Kaspersky kullanıyorum PC ve tel için, fiyatı daha uygundu. Şimdilik iyi gibi. Asıl sorun bu virüs nereden bulaşıyor telefona? Yani mesela ben potansiyel zararlı barındıran bir siteye vs gireceğim zaman Kaspersky beni uyarıyor.

Antivirüslerin telefon sürümleri iyi mi? Tüm virüsleri algılar ve silerler mi? Ve bu antivirüslerin ücretsiz versiyonları yeterli olur mu? Geçenlerde telefona trojan bulaştı ESET'le sil dedim bugün başka virüs bulaşmış yine ESET'le sildim. ESET siliyor mudur?

Hocam ben kendi telefonumun antivirüs programını kullanıyorum antivirüs programı Avast sanırım ve telefon açıklamasında virüsleri tespit eder ve otomatik siler yazmış telefonumda şu anlık hiçbir virüs sıkıntısı yaşamadım ama yine de güvenmiyorsanız ekstra bir antivirüs indirebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231004_205017.jpg
    Screenshot_20231004_205017.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 38
Hocam ben kendi telefonumun antivirüs programını kullanıyorum antivirüs programı Avast sanırım ve telefon açıklamasında virüsleri tespit eder ve otomatik siler yazmış telefonumda şu anlık hiçbir virüs sıkıntısı yaşamadım ama yine de güvenmiyorsanız ekstra bir antivirüs indirebilirsiniz.
Galiba bende ki de aynı gayet yeterli.
Google chrome üzerinden hassasiyeti yükseğe de alabilirsiniz.
Pc İçin ise avg kullanıyorum memnunum.

ESET'de iyi bir antivirüstür. Eğer şüpheniz varsa Sophos Intercept X'i indirip cihazınızı taratın. Nasıl olsa ücretsiz. Yine rahat edemezseniz telefonunuzu sıfırlarsınız.

ESET'de iyi bir antivirüstür. Eğer şüpheniz varsa Sophos Intercept X'i indirip cihazınızı taratın. Nasıl olsa ücretsiz. Yine rahat edemezseniz telefonunuzu sıfırlarsınız.
Hocam device protected diye yerde ünlem fln vardı kırmızıydı uyarı veriyordu bişiler yazıyodu bu virüs var demek mi?

Böyle bişide var

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231005-190005_Intercept X.jpg
    Screenshot_20231005-190005_Intercept X.jpg
    43,8 KB · Görüntüleme: 21

Geri
Yukarı