Telefonlarımı hangi fiyata satmalıyım?

KakashiSens

Yoctopat
Oppo A9 128 GB ve Redmi 9T 128 GB telefonlarımı hangi fiyata satmalıyım? Birkaç yıl kullanıldılar ve sorunsuz yurt içi alınmış telefonlar, hasar falan da yok. Burada soruyorum çünkü ikinci elden ve telefondan hiç anlamıyorum, ikinci el sitelerinde birisi Redmi 9T'yi 2000 TL'ye ilana koyarken başka birisi aynı özellikli telefonu 5000 TL'ye koyuyor. Hangi fiyattan satacağımı şaşırdım, bulamıyorum. Teşekkürler!

Son düzenleme:
Oppo A9 128 GB ve Redmi 9T 128 GB telefonlarımı hangi fiyata satmalıyım? Birkaç yıl kullanıldılar ve sorunsuz yurt içi alınmış telefonlar, hasar falan da yok. Burada soruyorum çünkü ikinci elden ve telefondan hiç anlamıyorum, ikinci el sitelerinde birisi Redmi 9T'yi 2000 TL'ye ilana koyarken başka birisi aynı özellikli telefonu 5000 TL'ye koyuyor. Hangi fiyattan satacağımı şaşırdım, bulamıyorum. Teşekkürler!
telefonlar genelde kozmetik ve değişen parça ile değerlendirilir( benim bilgime göre.)

telefonların kasası kozmetik olarak nasıl yani vuruk çizik varmı kırık dökük filan boya atması gibi?

2000e satan kişinin cihazı yurt dışı, imei atılmış. 5000e satan kişinin cihazı KVK Türkiye den alınmış garantili cihaz.
Saatlerdir bakıyorum öyle işlemiyor tüm sitelere baktım. Yurt içi hasarsız Oppo A9 bi ilanda 5.000, diğer ilanda 2.000 yine aynı şeyler yazıyor. Ben bu telefonları kaç TL'ye satmalıyım ve telefoncuya satmak saçma mı olur?

Hocam Oppo A9 cihazınızı 3000tl nin altına satmayın ilana 3700 yazın, 9t de hemen hemen aynı onunla 3200 civarına satarsanız iyi olur ilana 3700e bırakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı