Telefonsuz akıllı saat çalışır mı?

Koray1246

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Babam 60 yaşında. Telefon taşımak onun için nedense çok zahmetli. Ona bir akıllı saat alayım diyorum ama bilmediğim konu şu:
Akıllı saati e simle tıpkı bir telefon kullanırmış gibi kullanabilir mi?
Beklentiler: Biri aradığında açıp konuşabilsin. Aynı şekilde istediği zaman birini arayabilsin. Bunları telefon olmadan yapabilir mi?

Evet. Ama hepsiyle değil. Apple kanadında e sim özellikli saat var. Apple Watch Series 7 GPS 41mm Akıllı Saat Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ama illa iPhone bağlama zorunluluğu var mı onu hiç bilemedim. Kurulum yapıldıktan sonra telefona ihtiyac olmadığına eminim ama telefonsuz Kurulum yapılıyor mu onu bilemedim yani
Telefonu poco 5. Android tarafında öneriniz var mı

Kanka küçük tuşlu telefon alsın saatle konuşması zor olur otobüste vs.
Emekli adam ya evde takılıp markete gidiyor sadece

Evet. Ama hepsiyle değil. Apple kanadında e SIM özellikli saat var. Apple Watch Series 7 GPS 41mm Akıllı Saat Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ama illa iPhone bağlama zorunluluğu var mı onu hiç bilemedim. Kurulum yapıldıktan sonra telefona ihtiyac olmadığına eminim ama telefonsuz kurulum yapılıyor mu onu bilemedim yani.

Telefonsuz kurulum yapılmıyor. Apple cihaz gerekli. Telefonla kurulum yaparken başkası için kurulum yapma seçeneği var. Kurulumdan sonra telefona gerek kalmıyor diye biliyorum ancak özellikler kısıtlanıyor mudur bilmiyorum.

Geri
Yukarı