Telefonsuz Ev İnterneti

Mistyr

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Beyler biliyorsunuz 2019'da AKK kalkacak. D-Smart'tan kurtulmak istiyorum. Çünkü D-Smart, sınırsız 16 MBPS'ye kadar 50 GB gibi şaka gibi bir paket veriyor.

Bizde telefon da var, fakat evde telefon yok. Yani ayda 20 TL telefona bedava para veriyoruz. D-Smart'a ise 80 TL para veriyoruz.

Bizim buranın alabileceğim maksimum hız 11-12 MBPS imiş. AKK belası zaten kalkacak. Bana parasına değecek, telefon olmadan İnternet kullanacağım bir İSS dağıtıcı önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Beyler biliyorsunuz 2019'da AKK kalkacak. D-Smart'tan kurtulmak istiyorum. Çünkü D-Smart, sınırsız 16 MBPS'ye kadar 50 GB gibi şaka gibi bir paket veriyor.

Bizde telefon da var, fakat evde telefon yok. Yani ayda 20 TL telefona bedava para veriyoruz. D-Smart'a ise 80 TL para veriyoruz.

Bizim buranın alabileceğim maksimum hız 11-12 MBPS imiş. AKK belası zaten kalkacak. Bana parasına değecek, telefon olmadan İnternet kullanacağım bir İSS dağıtıcı önerir misiniz?
Nasıl? Ben D-Smart'tan 24 Mbps 35 GB AKN (2019'da Full Limitsiz olacak) yalın internet 63 TL kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı