Telefonu bitirmek

Forthej

Decapat
Daha fazla  
Telefonumun işini fiziksel hasar olmadan nasıl bitiririm? 4 yıldan uzun süredir kullanıyorum. Çok yavaşladı ancak çalışmaz ise yenisi alınacak tavsiye verin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim telefonun ekranı gitmişti durduk yere. Ömrünü doldurmuştu sanırım. Ekran soketini çıkarmayı deneyebilirsin.

Ama tamir tavsiye ederlerse problem olur :D

İmkan olsa niye yenisi alınmasın? Custom ROM atmaya bak. Hızlandırırsın.

İmkan var ama sonuna kadar gidecek kafasıyla internet zor açılan WhatsApp yüklenmeyen telefona sahibim.

Şarj kablosu bul bir tane bir ucunu telefona diğer ucunuda doğrudan prize sok içi yanar. Tabii prize giren ucu kesip kablo kısmını prize sokmalısın.

Çarpılırim öyle.

Şarj kablosu bul bir tane bir ucunu telefona diğer ucunuda doğrudan prize sok içi yanar. Tabii prize giren ucu kesip kablo kısmını prize sokmalısın.

Çarpılırim öyle.

Android ise içini açıp bataryayı çıkardıktan sonra rastgele lehimlere minik bir tornavida ile zarar verebilirsiniz ve bu şekilde anakart sorunları baş gösterebilir ve yaptırması oldukça yüksek olacaktır, 6S telefonumda anakart arızası vardı geçen yıl yer yer gezdim en ucuzu 550TL idi ama çizmemeye gayret edin yoksa çok belli olur.
iOS ise içi açıldıktan sonra belli oluyor şeklinde sanırsam, 6S telefonumu ikinci kere tamire 2. kere götürmüştüm(başka bir iş yerine) adam bana içinin önceden açıldığından haberim olup olmadığını sormuştu.

Geri
Yukarı