Telefonu buz paketi ile soğutmak

Riqhtful

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar, bir telefonu buz paketi (aküsü) ile soğutmak ne kadar zararlıdır? Telefon nem almasın diye buz paketinin üstüne bez ile kaplıyorum ve telefonu bezle kaplanmış buz paketinin üzerine bantla bağlıyorum. Ayrıca, bunu yaparken telefon serinken yapıyorum, sıcakken değil. Sizce ne kadar zararlıdır? Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlar, bir telefonu buz paketi (aküsü) ile soğutmak ne kadar zararlıdır? Telefon nem almasın diye buz paketinin üstüne bez ile kaplıyorum ve telefonu bezle kaplanmış buz paketinin üzerine bantla bağlıyorum. Ayrıca, bunu yaparken telefon serinken yapıyorum, sıcakken değil. Sizce ne kadar zararlıdır? Şimdiden teşekkürler.

Buzdolabına koyun.

Kral o yetmez derin dondurucuya koyup Aras Kargo ile Antartika kıtasına gönderin.
Şaka bir yana telefona zarar verir kapanmalar vb.

Bunun yerine bir telefon fanı alabilirsin. Tek zararlı çektiğin perişanlık.

Uygun fiyatlı tabanlı olan soğutucu önerir misiniz?

Nemle alakalı değil telefonlar çok soğuk olursa kapanabiliyor IPhone'larda oluyordu.

Batarya 15 ve işlemci de 20 derecede.

Hiçbir faydası olmaz. Bataryaya zararı olabilir. Soğuk cihaz çalışınca birden ısınacağı için orada da zarar olabilir.

Aslında birden ısınma yok. Isınıyorsa 4 saat sonra eski haline geliyor. Öyle hemen hızlı derece düşüşü veya artışı yok.

Uygun fiyatlı tabanlı olan soğutucu önerir misiniz?

Batarya 15 ve işlemci de 20 derecede.

Aslında birden ısınma yok. Isınıyorsa 4 saat sonra eski haline geliyor. Öyle hemen hızlı derece düşüşü veya artışı yok.

Gayet normal değerler.
Yaptığınız işlem arka kapağı soğutmakdan başka hiçbir işe yaramıyor zaten sıcaklıklarınız normal.

Geri
Yukarı