Telefonu buzlukta 1 saat unutmak

Dooingg

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar S6 telefonumu antutu benchmark için buzdolabında bırakcaktım daha fazla sonuçmu ne aliyormuş ondan sonra unuttum orda 1 saat oldu ariyorum ariyorum telefon yok. Ondan sonra hatirladim telefonu elime aldığımda şarzı %0'dı arkadaşlar bunun bir zarari olur mu? Açıklarsanız sevinirim.

Not:Çıkardıktan sonra 30 saniye felan fön makinesi tuttum arkadaşlar bu arada olay gerçek trollediğimi felan zannetmeyin.

Soğuk iken sıcak hava tutmanız çok yanlış. Nasıl soğuk havadan sıcak bir yere girdiğinde telefon buğulanıyor, şimdi de içi buğulanacak. Belki de ileri doğru oksitlenme yapacak. oda sıcaklığında kurutmanız lazımdı veya daha soğuk bir ortamdan yavaş yavaş sıcak ortama geçmeniz gerekmekte idi...

Benchmark testleri saçmalıktan ibaret. Boş yere cihazınız zarar görebilir.

Buzdolabında daha yüksek puan alınca ne oluyor ? Telefonu buzluk tamı kullanacaksınız ? İstersen pirinç dolu bir kapa koy 1-2 gün beklet içindeki nemi alsın.

İçi nemlenmiş olabilir. Sonuçta otobüs camları falan. Dışarısı soğuk içerisi sıcakken nemleniyorsa telefonun içi de nemlenmiş olabilir pirince koyun bence.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı