Telefonu ekranı kırıkken kullanmak sorun yaratır mı?

Daha fazla  
Telefonu alalı 2 gün olmadı ve daha kılıfını ve camını bile almamışken elimden kayıp düştü. Ekranın köşesi kırıldı, cihazı böyle kullanmaya devam etsem sorun çıkarır mı? Şu anlık dokunmatik normal bir şekilde çalışıyor.

Telefonu alalı 2 gün olmadı ve daha kılıfını ve camını bile almamışken elimden kayıp düştü. Ekranın köşesi kırıldı, cihazı böyle kullanmaya devam etsem sorun çıkarır mı? Şu anlık dokunmatik normal bir şekilde çalışıyor.

Ne kadar büyük hocam? Fotoğraf atabilir misiniz? Ve hangi cihazı aldınız acaba?

IPS ekranlarda sıkıntı olmuyor. AMOLED ise kullanmayın.

Ekran daha fazla kırılmasın diye cam taktım.

GM 22 Pro.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240422-201043~2.png
    Screenshot_20240422-201043~2.png
    692,8 KB · Görüntüleme: 19

Çatlak nasıl bilmiyorum marka ne bilmiyorun buna göre yorum yapıyorum. Sonradan akma yaşanabilir ekran artık daha hassas durumda daha dikkatli olmanızda fayda var eğer akma yapmaz ise darbe almadığı sürece sorunsuz çalışmaya devam edecektir. İmkan varsa kırılmaz cam taktirmanızı ve kaskosu varsa değiştirmenizi tavsiye ederim.

Geri
Yukarı