Telefonu garantiye verirken kutuda orijinal şarj aleti bulunmalı mı?

Nowitzer

Megapat
Makaleler
42
Merhaba. Xiaomi Redmi Note 5 kullanıyorum. Yarın cihazı garantiye vereceğim. Ancak bir türlü kutudan çıkan şarj cihazını bulamadım. Garantiye verirken şarj cihazını koymasam sıkıntı olur mu? Orijinal şarj aleti satın alabilirdim ama cuma günü garanti bitiyor.

Değişim olursa isterler. Ben aldığım resmi S2 cihazını şarj aletini kaybetmeme ve telefon çizik dolu olması rağmen iade ettim. Çünkü telefon yurt dışından getirilip IMEI atanmıştı.

Merhaba. Xiaomi Redmi Note 5 kullanıyorum. Yarın cihazı garantiye vereceğim. Ancak bir türlü kutudan çıkan şarj cihazını bulamadım. Garantiye verirken şarj cihazını koymasam sıkıntı olur mu? Orijinal şarj aleti satın alabilirdim ama cuma günü garanti bitiyor.
Servis sıkıntı çıkarmaya niyetliyse bir bahaneleri olmuş olur. Onun dışında sadece telefonu kendi kutusunun içinde yollaman yeterli olacaktır.

Açıkçası ben şu zamana kadar hiç koymadım hatta aklıma bile gelmedi. Kimse de bunun şarj aleti niye yok demedi 😀

Arkadaşlar elimde şuan orijinal şarj aletinin Quick Charge 3.0 olanı bulunuyor. 5V/2.5A değerlere sahip. Kutudan çıkan şarj aleti 5V/2A. Ben bu hızlı şarj cihazını koyayım mı, yoksa kalsın mı?

Geri
Yukarı