Telefonu her gün, sürekli sıfırlamak zararlı mı?

Deneyimlerinizi paylaşırsanız faydalanalım.
Ayrı bir konu açamam hocam hemen kısa keseyim;
MIUI ön yükleyici açmak için 7 gün bekleyeceksiniz, sonra MIUI Flash ile bilgisayardan açacaksınız sonra fabrika ayarlarına giriyor. Sonra "benim telefonumda" dosyalar şifreli olduğu için ve açamadığınız için TWRP flashladıktan sonra Format Data > Reboot > Recovery sonra da Magisk flashladıktan sonra yine fabrika ayarlarına dönmüş oluyor. Bu yüzden Xiaomi telefonlarda root atmak sorunlu iş. Çok ter ve stres attım.

ADB sideload'dan denedim ama olmadı, onunla ama eski bir Magisk sürümü denemiştim ama yine ADB sideload denenmemesi gerekiyor, karışıklık çıkartır.

Ayrı bir konu açamam hocam hemen kısa keseyim;
MIUI ön yükleyici açmak için 7 gün bekleyeceksiniz, sonra MIUI Flash ile bilgisayardan açacaksınız sonra fabrika ayarlarına giriyor. Sonra "benim telefonumda" dosyalar şifreli olduğu için ve açamadığınız için TWRP flashladıktan sonra Format Data > Reboot > Recovery sonra da Magisk flashladıktan sonra yine fabrika ayarlarına dönmüş oluyor. Bu yüzden Xiaomi telefonlarda root atmak sorunlu iş. Çok ter ve stres attım.

ADB Sideload'dan denedim ama olmadı, onunla ama eski bir Magisk sürümü denemiştim ama yine ADB sideload denenmemesi gerekiyor, karışıklık çıkartır.

Bu Xiaomi ile ilgili dediklerinizi ben kendi telefonumda da yaşadım. 7 gün süresi hariç. Yani bunlar Xiaomi'ye özgü değil.

Geri
Yukarı