Ekranı açılmayan telefonu sıfırlamak

Yer
istanbul
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Telefonumu yere düşürdüm şarja takınca şarj simgesi arada gidip geliyor. 1 ay sonra telefon alacağım fakat şimdilik idare etmesi için bir çözüm var mı yapmak için? Yoksa da nasıl sıfırlayabilirim? Sıfırladıktan sonra olmazsa yere vurup kıracağım. İçindeki bilgileri almalarını istemiyorum nasıl sıfırlarım?

Telefonunuzun marka modeli nedir?

Telefonunuzun marka modeline göre farklı hard-reset denen kombinasyonları var. Bazı telefonlarda bu güç düğmesi ile ses kısma düğmesine aynı anda basmak oluyor, bazısında güç ile orta tuşa farklı frekanslarda basmak olarak kullanılıyor. Hard-reset modunuzun kısayolunu bulup telefonu sıfırlamaya zorlayabilirsiniz.

Ancak telefon yere düştükten sonra bu yaşanmaya başladı ise sorun muhtemelen güç kaynağındadır. Bataryayı kontrol ettirebilirsiniz.

Son düzenleme:
Telefonumu yere düşürdüm şarja takınca şarj simgesi arada gidip geliyor. 1 ay sonra telefon alacağım fakat şimdilik idare etmesi için bir çözüm var mı yapmak için? Yoksa da nasıl sıfırlayabilirim? Sıfırladıktan sonra olmazsa yere vurup kıracağım. İçindeki bilgileri almalarını istemiyorum nasıl sıfırlarım?

Bataryayı kontrol edin. Sorun bataryada olabilir.

Cihazınız Apple ise bilgisayara bağlayıp iTunes yardımıyla sıfırlayabilirsiniz diye hatırlıyorum. İnternette araştırırsanız daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı