Telefonu masaya vurduktan sonra açılmıyor

Telefonun orta tuşu varsa eğer Güç Düğmesi + Ses Kısma + Orta Tuş ( eğer orta tuşu mevcut değilse sadece güç ve ses kısma ) aynanda basılı tutun reset atacaktır. Bu gibi durumlarda genelde telefon kasar ve tepki vermez. Anakarta zarar geldiğini düşünmüyorum elinizle masaya vurduysanız çünkü ön kısımdan vursanız öncelikle ekran katmanı sonra da orta çıta var. Arka tarafını vursanız kasadan sonra anakart geliyor. Alt ve üst bölgeden vursanız bile anakart kasayla bitişik olmadığı için zarar gelmez kolay kolay. Çok çok ekran kırılmıştır tahminimce.

Telefonun orta tuşu varsa eğer Güç Düğmesi + Ses Kısma + Orta Tuş ( eğer orta tuşu mevcut değilse sadece güç ve ses kısma ) aynanda basılı tutun reset atacaktır. Bu gibi durumlarda genelde telefon kasar ve tepki vermez. Anakarta zarar geldiğini düşünmüyorum elinizle masaya vurduysanız çünkü ön kısımdan vursanız öncelikle ekran katmanı sonra da orta çıta var. Arka tarafını vursanız kasadan sonra anakart geliyor. Alt ve üst bölgeden vursanız bile anakart kasayla bitişik olmadığı için zarar gelmez kolay kolay. Çok çok ekran kırılmıştır tahminimce.
Tepki yok ekranda ses tuşu birleşik benim alttaki ses tuşu ile güce basılı tuttum tepki yok.

Annenle tartışırken telefonu niye vuruon.
Ben size olayı anlatmadım, ne yaşandığını bilmeden lütfen böyle demeyin. 1 saattir zaten kavga ettik. Ailevi sorun anlayabileceğiniz önümde telefon vardı sinirimi çok bozdu. Bir şey anlatıyorum alay eder miş gibi gülüyor ben ciddi bir şekilde anlatıyorum.

30 bin liralık telefonum olsa sence vurur muydum? Bozulucağını bilsem vurur muydum? Birde ben sakin bir insanım öyle çok kavga etmem telefonumu da ilk defa bozdum hayatımda.

@Sami SÖKER Hocam tam emin değilim ama telefon biraz ısınmış gibi şarj da 15 dakikadır duruyor.

Son düzenleme:
Biraz daha kalsın eğer şarj alıyorsa illaki ısınır fark edersiniz, şarj aleti de ısınır şarj ediyorsa eğer. Şarj da oluyorsa büyük bir problem yoktur ekran değişimi olabilir veya sert vurduysanız ekran soketi yerinden çıkış olabilir. Bir teknik servise giderseniz yardımcı olur.

Merhaba, direk olayı hiç bahsetmeyeceğim şu an zaten çok sinirliyim, moralim bozuk. Annemle tartışırken telefonu biraz sert şekilde masaya 2 kere vurdum sonra birkaç dakika sonra açılmadığını fark ettim, telefon Samsung bozulup bozulmaması zaten umurumda değil 2 bin liralık telefon 4 yıldır kullanıyorum çok pahalı değil. Telefonda çizik vs yok neden açılmadığını anlamadım yöntem var mı? Güç tuşuna 30 saniye basın gibi belki açılabilir çünkü bu kadar kolay bozulmaması lazım.
Allahın sopası yok.

Allahın sopası yok.
Anlamadım?

Biraz daha kalsın eğer şarj alıyorsa illaki ısınır fark edersiniz, şarj aleti de ısınır şarj ediyorsa eğer. Şarj da oluyorsa büyük bir problem yoktur ekran değişimi olabilir veya sert vurduysanız ekran soketi yerinden çıkış olabilir. Bir teknik servise giderseniz yardımcı olur.
Destek ile görüştüğümde ekran veya anakart da sorun olabileceğini ön görüyorum dediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı