Telefonu öğretmene kaptırdıktan sonra ne yapılmalı?

Egmns09

Centipat
Gezi için telefon getirmiştim fakat gelip telefonumu aldı ve karne gününe kadar vermeyeceğini söyledi ama büyük ihtimal okul kapanmaya yakın verecek. Yani LGS günlerinde ne yapmam gerekiyor, delireceğim yoksa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten 2 gün sonra okul kapanıyor. Yarın gidip istersen muhtemelen verir. Vermezse de "hocam 15 tatilde telefona ihtiyacım olacak. velim de istiyor, telefonumdan velimi arayıp konuşun" de konuşup verir ha illa vermem derse cimer'e suç duyurusunda bulunacağını söyle. Ama olay oralara gelmeden ilk raddede çözülür

Ama ben okulda puff satmakdan sigara içmekten ve arabayı kaçırıp okulun oralarda müdür varken gezdiğim için yakalandım 1 haftadırda okuldan kaçıyorum müdür babamla arkadaş olduğu için bir şey olmadı fakat babamda telefona çok baktığım için telefonu hocadan almama pek niyetli değil açıkçası.
YUH
Kardeşim ergenlik falan bir yere kadar, yaptığın şeyler hiç normal değil. Ehliyetsiz araba kullanma var, yasal olmayan bir ürünü satmak var. Bence telefonun öğretmeninde kalsın bir şekilde akıllan. Normalde bu yaptıkların polise denk gelse çok büyük para cezasına çarptılırsın

Ama ben okulda puff satmakdan sigara içmekten ve arabayı kaçırıp okulun oralarda müdür varken gezdiğim için yakalandım 1 haftadırda okuldan kaçıyorum müdür babamla arkadaş olduğu için bir şey olmadı fakat babamda telefona çok baktığım için telefonu hocadan almama pek niyetli değil açıkçası.

Örgüt müsünüz dostum? Müdürün iyi niyetliymiş. Şu anda okulda bağımlılık yapıcı maddeler satmaktan kodeste olmadığına dua etsen iyi edersin.

Kankam kaç yaşındasın acaba? Ben müdürün yerinde olsam şu an disiplinliktin.

Bir lisede görev yaptım emin ol bu en iyilerinden birisidir. 15 tutanak yiyip devamsızlıkları fulleyip hala okula gelen var, tekrara kalıp sayısız kez kavgaya karışıp hala okula devam eden var, hocanın arkasından affedersin ana avrat küfredip idarenin 'boş verin hocam' diye geçiştirdiği tipler var. Yani disiplinn misiplin yok bitti gitti. Öyle tipler gördüm ki harbiden de hem okulu batırmalarına üzülür hem de 16 milyar dolarlık MEB bütçesinden sizin için harcanan her kuruş haram olsun derdim. Şuna baksana puf sattım, arabayı kaçırıp oralarda gezindim... Disiplini geçtim yasa bile uygulanmıyor.

Geri
Yukarı