Sınıf defterine yazarak öğretmene küfreden öğrenci ne ceza alır?

Arkadaşımda öyle bir şeyi yapacak cesaret olmadığını biliyorum o yüzden
Arkadaşınız bu videodaki kişi olabilir mi ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşınız bu videodaki kişi olabilir mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yani bunun gibi bir şey ama 7.sınıf versiyonu gibi düşünün daha kötüsı.

Öğrenciye benzeyen varlıklar biraz abartmaya başladılar son zamanlarda. Arkadaşınız velisini çağırsın. Kendisi ne derse desin inanmazlar ya da dinlemezler zaten. Velisi biraz sesini yükseltse "siz benim çocuğuma iftira mı atıyorsunuz " dese kedi yavrusu gibi olurlar.

Öğrenciye benzeyen varlıklar biraz abartmaya başladılar son zamanlarda. Arkadaşınız velisini çağırsın. Kendisi ne derse desin inanmazlar ya da dinlemezler zaten. Velisi biraz sesini yükseltse "siz benim çocuğuma iftira mı atıyorsunuz " dese kedi yavrusu gibi olurlar.

Yarın söylerim arkadaşıma bizim sınıf normal değil.

İçinden sövsün işte ne gerek var sınıf defterine yazmaya.
Sanırım cesaret patlaması yaşamış yazan kişi

Bizim sınıftan bir kişi geçen hafta sınıf hocasına küfür etmiş ama bunu sınıf defterine yazarak yapmış yani X hoca bilmem ne bilmem ne gibi ve hocamız da bunu görünce ağlamış (olayın olduğu zaman okulda değildim) ve demiş ki bunu yapan kimse hemen söylesin yoksa yapan kişiyi polise şikayet edeceğim.

Okulun rehber hocaları gelmiş ve herkesin yazılarına bakmış. Hiç kimseninki uyuşmamış ve sınıfa sorulmuş. Sınıfın bir kısmı benim arkadaşımı suçlamış ve onu müdürün yanına çağırmışlar. Arkadaşımı uyarmışlar ve göndermişler. X günü bakacagız demişler. Sizce arkadaşıma ne olur?

Arkadaşının ailesi yerinde olsam olayı savcılığa taşırdım. Çocuğada bir şey olmaz.

Havalı olmaktan değil aslında. Bazı aileler biraz geniş. Geniş derken anladınız işte. Böyle olunca çocuklar da şımarık oluyor.

Hayır o anlamda değil yani şöyle yapınca mesela X hocaya küfür mü ettin çok havalı oldugunu zannediyorlar okula telefon mu getirdin çok cesaretlisin o mantık yani.

Geri
Yukarı