Telefonu satmadan önce silinen bilgileri getirmeyi engelleme

Hypeer

Hectopat
Makaleler
1
Telefonumu satmak istiyorum fakat içerisinde önceden sildiğim şeyleri geri getirmeyi engellemek istiyorum. Bunun için bir tane program vardı fakat şu an bulamıyorum. Önerileriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geri getirmeyi engellemek derken hocam. Bütün her şeyi silip hard reset attıktan sonra nasıl yapılabilir ki? Yapılabiliyorsa da satacağınız kişinin yapabileceğini sanmam.

Telefonu fabrika ayarlarına döndürdükten sonra sorun olacağını sanmıyorum.
Hayır bu tip şeyler ile engellenmiyor.
Geri getirmeyi engellemek derken hocam. Bütün her şeyi silip hard reset attıktan sonra nasıl yapılabilir ki? Yapılabiliyorsa da satacağınız kişinin yapabileceğini sanmam.
Bütün her şeyi silip hard reset atsan bile o bilgiler geliyor. Kurtarma programları bunun için var.

FShred, Andro Shredder, IShredder 6, SDelete Shreddit gibi kalıcı silme uygulamaları var fakat önceden silinen bilgiler için bir şey diyemem.

Dostum ne anlatıyorsun? Belki benim sevgilimin özel fotoğrafları vardı onları sildim?

Üzgünüm ama alacak olan kişi yüzde doksan dokuz normal kullanım için alır diye düşünüyorum. Sıfırlamak gerçekten yeterli olur gibime geliyor. Ancak bu kadar kaygılı iseniz satmayı bile düşünmemeniz lazım.

Üzgünüm ama alacak olan kişi yüzde doksan dokuz normal kullanım için alır diye düşünüyorum. Sıfırlamak gerçekten yeterli olur gibime geliyor. Ancak bu kadar kaygılı iseniz satmayı bile düşünmemeniz lazım.
En son çare satmamak olacak zaten. Olur da ileri de alan kişi böyle bir şey yapmak zorunda kalır. İnsanların başını yakmak istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı