Telefonu USB Dongle Olarak Kullanma

SanayZockt

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Evde dahili WI-FI alıcısı olmayan bir Vestel TV var. USB Dongle'da almak istemiyorum. Telefonu WI-FI adaptörüne çevirebilir miyim? Yani televizyonun USB kısmına taktığımda kablosuz ağları tarayabilecek.

Hocam şahsen telefondan yapıldığını hiç duymadım. O tip TV'lerde ya dongle olacak ya da kablo ile bağlamanız gerekecek.

Ben benzer durumu Samsung'ta yaşadım. Şöyle baktım dongle ve Access Point fiyatlarına, ya yakın ya da dongle pahalı; ben de AP aldım. Hem TV'yi kablolu olarak bağladım hem de aynı AP ile sinyalimi güçlendirdim (Dongle'da güçlendirme şansım olmayacaktı). Hatta forumdaki konu da burada. Samsung dongle hem yaptığı işe göre pahalıydı hem de piyasada zor bulunuyordu. Tabii Vestel için durum farklı olabilir.

Hocam şahsen telefondan yapıldığını hiç duymadım. O tip TV'lerde ya dongle olacak ya da kablo ile bağlamanız gerekecek.

Ben benzer durumu Samsung'ta yaşadım. Şöyle baktım dongle ve Access Point fiyatlarına, ya yakın ya da dongle pahalı; ben de AP aldım. Hem TV'yi kablolu olarak bağladım hem de aynı AP ile sinyalimi güçlendirdim (Dongle'da güçlendirme şansım olmayacaktı). Hatta forumdaki konu da burada. Samsung dongle hem yaptığı işe göre pahalıydı hem de piyasada zor bulunuyordu. Tabii Vestel için durum farklı olabilir.
Yani bu işten para vermeden kurtulamayacağız? :rolleyes:

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı