Telefonum 5GHz Görmüyor

Birincisi ben senin kardeşin değilim. İkincisi b/g/n'nin 2.4 GHz olduğunu ve 5 GHz'nin a/AC olduğunu bilmiyorsan ve a/b/g/n/ac'nin her ikisine bağlanabildiğinden haberinin olmadığı yazdığın saçma sapan mesajdan belli. Eğer arkadaş önceden bağlanıp şimdi bağlanamıyorsa yazılım kaynaklı bir sorun var demektir. Ama en başından görmüyorsa donanımı desteklemiyordur. Masaüstü ve dizüstü tüm cihazlarda Wi-Fi 1x1 AC sayesinde hem 2.4 GHz'i hem de 5 GHz'i görebilir. Sen gelip mesaj yazmış olayım diye bu mesajı yazacağına önce bir internetten bak bakalım Wi-Fi 4, Wi-Fi 5 ve Wi-Fi 1x1 AC ne demekmiş. Şuna bak hem bilmiyor hem de mesaj yazmış olayım diye yazıyor. Egoymuş yok neymiş falan, saçma saçma şeyler yazmışsın.

Ya reis her yere baktım bulamadımç benim telefon eski değil Realme 6I sıfır hiçbir yerde görmedim çacaba sen biliyor musun 5GHz'i destekliyor mu?
Screenshot_1.png

Ben baktım. Heralde sizin telefonunuzda 5Ghz desteği yok.

Benim telefonumda 5Ghz var ancak bilgisayarda kopma olmamasına rağmen, telefonda, aynı odada kopma ve zor bağlanma sıkıntısı yaşıyorum. Normal midir?

Sizlerde de öyle mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı