Telefonum hacklendi

Brotal

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, telefonum ve birçok e mail hesabım hacklendi. Xiaomi telefonumdaa şu an this device is locked yazısı belirdi. Cihazımı hackleyen biri şu an telefonuma erişimimi engellemiş durumda ve bir şey yapamıyorum. Açık nerede tamo olarak anlamış değilim ama tüm hesaplarım bir bir yok oluyor. Yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, telefonum ve birçok e mail hesabım hacklendi. Xiaomi telefonumdaa şu an this device is locked yazısı belirdi. Cihazımı hackleyen biri şu an telefonuma erişimimi engellemiş durumda ve bir şey yapamıyorum. Açık nerede tamo olarak anlamış değilim ama tüm hesaplarım bir bir yok oluyor. Yardım edin.

İnterneti kapat dosyalara erişimi kesilsin çözümü hakkında bilgim yok.

İnterneti kapat dosyalara erişimi kesilsin çözümü hakkında bilgim yok.
Hiçbir şey yapamıyorsan tamamen kapat.

Telefonuna hardreset at ya da bir telefoncuya götürün formatlasınlar.
Hesaplarına bilgisayardan gir ve şifreleri teker teker değiştir.
Geri alamadığın hesapları 2. bir email in varsa Google vs. yerlere email atabilirsin ve bir şans geri alabilrisin (kesin değil).

Acaba fotoğraf atabilirmisiniz?

Acaba fotoğraf atabilir misiniz?

Sorun çözüldü gibi. Açığın Kaspersky kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Çünkü hesaba giren her kimse bulunduğu konum Belarus. Kaspersky ile son 1 haftada 3 4 defa tam tarama yapmama rağmen (hem telefon hem bilgisayar) ne yazık ki herhangi bir tehdit algılamadı

Sorun çözüldü gibi. Açığın Kaspersky kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Çünkü hesaba giren her kimse bulunduğu konum belarus. Kaspersky ile son 1 haftada 3 4 defa tam tarama yapmama rağmen (hem telefon hem bilgisayar) ne yazık ki herhangi bir tehdit algılamadı.

Kaspersky yerine Malwarebytes ile tarama yapmayı dener misin ya da ESET.

Geri
Yukarı