Bilgisayarım hacklendi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdiden geçmiş olsun. Format atmanız gerek. Özel dosyalarınız varmış galiba ne dosyası tam olarak fotoğraflarınız mı?
Steam, Epic Games, XBOX'taki yaklaşık 1 TB oyunum.

Steam, Epic Games, XBOX'taki yaklaşık 1 TB oyunum.
Formatta hepsi gidiyor maalesef. Tekrar indirmeniz lazım. Korkmanıza gerek yok özel dosyalarınız varsa internetinizi kapatıp USB'ye fotoğraf videolarınızı attın oturumları kapatıp format atabilirsiniz.

Hesabı kurtarın oyunlar önemli değil. Hesap şifrelerinizi değiştirdiniz mi?
Evet, değiştirdim.
Formatta hepsi gidiyor maalesef. Tekrar indirmeniz lazım. Korkmanıza gerek yok özel dosyalarınız varsa internetinizi kapatıp USB'ye fotoğraf videolarınızı attın oturumları kapatıp format atabilirsiniz.
100 GB civarı video var.

Bir dosya indirmiştim. Sonra bir anda sistemimi kontrol etmeye başladılar. Hacker abuk sabuk şeylere giriyordu internetten, bilgisayara şifre koymaya bile çalıştı. Hemen interneti kestim. Ama adam ele geçirdi bilgisayarı. Ne yapmam lazım?

Hocam fazla takmanıza gerek yok benim de aynı şekilde bilgisayarımda RAT var alıştık artık ve banka hesaplarım bile aktif bilgisyarda önemli proje ve dosyalarımda var RAT'la dost gibiyiz arada Ahmet Kaya açar sigara yakarım RAT'la beraber dinleriz illa sileceğim diyorsanız bilgisayarı açın ve Kaspersky ve malwerebytes indirmeye çalışın işi onlara bırakın, hesaplarınız içinde hesaplarınız telefonda kayıtlıysa tek tek şifresini değiştirin olmazsa formatı atın direk.

Bilgisayarı açın, Kaspersky Plus indirin. Resmi: Kaspersky Total Security 90 günlük lisans

Bu konudaki key kodunu girip etkinleştirin ve tam tarama yapın. Ayrıca buna ek olarak;

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı