Telefonum hacklenmiş olabilir mi?

Hacked By Okan
şaka şaka.. telefonunuzun markası ve modeli nedir ?

Dosya Ekleri

• hacker-okan_5490_m.jpg
    hacker-okan_5490_m.jpg
    8,6 KB · Görüntüleme: 88
Telefonunuzu yanlışlıkla Ananyomus heklemiş olabilir dikkatli olun ve kameraya yüzünüzü vermeyin aksi halde....
Şaka yapıyorum reset atmayı deneyin.

Merhaba herkese kısaca sorum olacak, rehberdeki isimler kendi kendine harf olarak değişiyor. Sizce hack durumu olabilir mi?

Benim annemin telefonunda "küçük oğluşum" diye kayıtlıyım. Ama oğluşum derken "şum" kısmı siliniyor ve dolar işareti çıkıyor. Ama direkt format atmanı ve format attıktan sonra tüm şifrelerini değiştirmeni öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
İphone benim değil arkadaşımın. Benim telefonumun markası j2 Eski telefonumda yoktu böyle bişi değiştirdim ve böyle bisi oldu Malwarebytes ve kaspersky ile taradım virüs yokmuş. Nasıl oldu bu?

Profilinzde iOS kullandığınız gözüküyor. IOS'ta hack olayı olmuyor eğer zamanında tutuapp gibi üçüncü parti korsan uygulamarı indirdiyseniz olabilir ama onun dışında imkanı yok iOS en güvenilir mobil işletim sistemidir.

Eğer telefonunuz hacklenseydi büyük ihtimal kullandığınız tüm hesaplar çoktan çalınırdı rehberdeki isimleri değiştirmeleri saçma olurdu eğer dil değiştirdiyseniz veya şu klavye kişiselleştirme uygulamalırını indirdi iseniz ondan kaynaklanabilir.

Dediğim gibi iOS bulabileceğiniz en güvenilir işletim istemi zaten şu an Apple 3. parti uygulamara destek vermiyor son güncellemeler ile telefonunuzu sıfırlatın ama önce önemli şeyleri ICloud'a atın.

Geri
Yukarı