Telefonum root'u nasıl kaldırılır?

DeadMyLord7

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle selam. Ben telefonuma hiç root yüklemedim ancak ininal, Tosla vb. uygulamalara giriş sağlayamıyorum. Çünkü hepsi aynı uyarıyı veriyor genellikle "rootlu cihazların güvenliği yok" vb. gibi. Bir sürü root kaldırma programı denedim ama root kaldırma programı açınca da "telefonunuzda root yok" diyor. Sıfırlasam sorun düzelir mi veya bu sorunu nasıl çözebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Custom ROM kurulduysa gayet normal. Bazı uygulamalar Custom ROM'u root olarak görüyor.

Öncelikle selam. Ben telefonuma hiç root yüklemedim ancak ininal, Tosla vb. uygulamalara giriş sağlayamıyorum. Çünkü hepsi aynı uyarıyı veriyor genellikle "rootlu cihazların güvenliği yok" vb. gibi. Bir sürü root kaldırma programı denedim ama root kaldırma programı açınca da "telefonunuzda root yok" diyor. Sıfırlasam sorun düzelir mi veya bu sorunu nasıl çözebilirim?

Hangi cihazı kullanıyorsunuz? Ve cihazınızın hakkımda kısmını atabilir misiniz?

Uyarıya tamam deyip geçebilirsin. Bazı uygulamalar custom rom var diye kesin root vardır gizlemiştir gözüyle bakıp uygulamaya kabul etmiyor. Stok roma dönmek gerek. Custom romdayken o uygulamayı kullanmanın yolu var istersen açıklarım.

Magisk ile SafetyNet patch kur. Sorunun ortadan kalkması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı