Çözüldü Telefonuma SMS gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Salih Zeki

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, telefonuma SMS gelmiyor. Spam koruması aktif değil. Bütün ayarları kurcaladım. Telefonu yeniden başlattım yine düzelmedi. Yardımlarınızı bekliyorum. (Vodafone kullanıcısıyım.)

Çözüm
Maalesef. Telefonu fabrika ayarlarına çevirip deneyeceğim o da olmazsa format atarım, zaten yerim kalmadı format atmam lazım telefona. Eğer o da olmazsa, müşteri temsilcisi. Teşekkürler yine de. 😊
Bir de böyle deneyin SMS almayı.
Fabrika ayarlarına çevirdim düzeldi.
Benzer sorunu bilgisayar ağına telefonla bağlanınca yaşamıştım.

Uçuş modunu açıp, kapatın. Bu telefon kaynaklı sorunu çözüyor. Hatta SMS'ler yavaş geliyorsa arada yapın. Belirteyim uçuş modu kapalı olsada yaşanabiliyor. Yani sorun Bluetooth, Wifi ağına bağlanma vb. bozulmasından kaynaklı oluyor.

Benzer sorunu bilgisayar ağına telefonla bağlanınca yaşamıştım.

Uçuş modunu açıp, kapatın. Bu telefon kaynaklı sorunu çözüyor. Hatta SMS'ler yavaş geliyorsa arada yapın. Belirteyim uçuş modu kapalı olsada yaşanabiliyor. Yani sorun Bluetooth, Wifi ağına bağlanma vb. bozulmasından kaynaklı oluyor.
Hocam konu sahibinin yaşadığı sorunu yaşıyordum ve Vodafone kullanıcısıyım. Dediğinizi yaptım, düzeldi. Çok teşekkürler.

Geri
Yukarı